zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

PODÍLOVÉ FONDY

Informace pro klienty ING

Klienti, kteří převedou své investiční portfolio z ING do Raiffeisenbank mohou i nadále investovat se vstupním poplatkem 1 % do stávající rozšířené nabídky ING Podílových fondů. Tyto fondy budou součástí nabídky Raiffeisenbank od 15. 3. 2021. ING Aria Lion fondy budou moci klienti dál držet a odprodávat.

Více informací o výhodách převodu naleznete zde. Současnou nabídku podílových fondů Raiffeisenbank naleznete níže.

Začněte investovat bez zbytečných poplatků

Podílové fondy představují jednoduchý způsob zhodnocení finančních prostředků, a to bez nutnosti sledovat finanční trhy. Svěřte své prostředky zkušeným odborníkům a nechte je pracovat za vás. Ať už jste opatrný nebo ostřílený investor, z naší nabídky investičních strategií si vyberete. Nyní jsou navíc vybrané fondy bez vstupních a výstupních poplatků.

Nabídka podílových fondů

Upozornění pro investory

Výše je uveden seznam investičních fondů spravovaných společností Raiffeisen investiční společností a.s. a společností Raiffeisen Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H.
Minulá výkonnost fondů nezaručuje stejnou výkonnost i v budoucím období. Hodnota investice může kolísat a návratnost původně investované částky není zaručena. Úplné názvy fondů a další informace, včetně informací o poplatcích a rizicích obsažených v investici, sdělení klíčových informací a statuty fondů jsou pro fondy spravované Raiffeisen investiční společností a.s. k dispozici v češtině na www.rfis.cz. Pro fondy spravované Raiffeisen Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.H. naleznete tyto informace v angličtině (statut) a češtině (klíčové informace pro investory) na www.rcm-international.com.
Specifická upozornění k jednotlivým fondům Raiffeisen investiční společnosti a.s. a výkonnostním poplatkům uplatňovaných ve vztahu k nim naleznete v částech webových stránek věnovaných těmto fondům a zde.