zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Akcie, ETF, podílové fondy a investiční certifikáty v jedné aplikaci

Aplikace Raiffeisen investice nabízí možnost investovat do více než tisíce investičních nástrojů přímo z vašeho mobilního telefonu.

Filtr investičních produktů

Nevíte, do čeho investovat? Využijte filtr investičních produktů a sestavte si investiční portfolio podle vašich představ.

Investice již od 100 Kč jednorázově nebo pravidelně

Stačí vám i sto korun, abyste mohli začít investovat s mobilní aplikací Raiffeisen investice. Sami si zvolíte, kolik a na jak dlouho chcete peníze investovat.

Stáhněte si mobilní aplikaci

 

 
.
Dlouhodobý investiční produkt

Nespoléhejte pouze na důchod od státu a zajistěte se na penzi. Připravili jsme pro vás nový Dlouhodobý investiční produkt (DIP).

Moderní design a jednoduchý přehled investic

Snadné a pohodlné založení

V aplikaci Raiffeisen investice si založíte investiční smlouvu. Vše zvládnete jednoduše a online. Stačí zkontrolovat své osobní údaje, vyplnit investiční dotazník, dokončit aktivaci a podepsat smlouvu. Peníze můžete začít zhodnocovat již do 10 minut od stažení aplikace.

Pokud s Raiffeisenbank již investujete, můžete začít nově své investice obsluhovat pomocí mobilní aplikace Raiffeisen investice. Stačí si aplikaci stáhnou a aktivovat prostřednictvím Raiffeisen mobilního bankovnictví.

Snadné a pohodlné založení

Jednoduché a intuitivní ovládání

Aplikace Raiffeisen investice je postavena tak, aby vám svět investic mohl být co nejblíže.

Investovat můžete na pár kliknutí. Veškeré transakce můžete jednoduše potvrzovat pomocí vámi zvoleného PINu nebo můžete využít i otisku prstu či funkci rozpoznávání obličeje.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Chytrý přehled

Základem dobré správy vašich investic je jednoduchý a srozumitelný přehled.

Aplikace vám ukáže, jak se vyvíjí nejen celé vaše portfolio, ale i jak se daří jednotlivým titulům, které portfolio tvoří. Okamžitě uvidíte, kdy vám odchází následující pravidelná investice či jaké dividendy nebo úroky vám byly vyplaceny.

Chytrý přehled

Do čeho můžete s mobilní aplikací investovat

Podílové fondy

Podílové fondy představují jednoduchý způsob zhodnocování finančních prostředků. O vaše peníze vložené do podílového fondu se starají zkušení odborníci, kteří je investují na finančním trhu. Na výběr máte širokou nabídku dluhopisových, smíšených, akciových i alternativních fondů.

Podílové fondy

Investiční certifikáty

Investiční certifikáty představují zajímavý způsob k diverzifikaci investičního portfolia. Investovat do nich můžete zpravidla již od 1 000 Kč. Některé typy investičních certifikátů mohou poskytovat například ochranu investované částky, jiné vám mohou umožňovat realizaci zisků i v situaci, kdy finanční trhy klesají.

Investiční certifikáty

Akcie a ETF

Mobilní aplikace umožňuje investorům investovat do jednotlivých akcií či ETF. V nabídce jsou dostupné akciové tituly z celého světa a z různých odvětví. Některé akciové společnosti vyplácí svým investorům i odměnu ve formě dividend.

Široká nabídka burzovně obchodovaných fondů (tzv. ETF) představuje možnost investovat do více aktiv (například akcií, dluhopisů či komodit) najednou. ETF jsou považovány za efektivní a nízkonákladový způsob zhodnocování finančních prostředků.

Akcie a ETF

Co vás zajímá

Náhled mobilní aplikace

Níže naleznete náhled do prostředí nové mobilní aplikace Raiffeisen investice
 
.

RB investice

Na domovské obrazovce přehledně vidíte, jak se vašim investicím daří. Na grafu je zobrazen rozdíl mezi vámi investovanou částkou a aktuální hodnotou portfolia. Níže na domovské stránce můžete nalézt přehled jednotlivých titulů ve vašem portfoliu či informace o zadaných pravidelných investicích. 

Pravidelné investice

Své peníze můžete jednoduše zhodnocovat pomocí pravidelných investic. Stačí si vybrat, jak často a kolik budete investovat.  V přehledu vidíte historii zadané pravidelné investice včetně informací, kolik bylo doposud zainvestováno či jaký je aktuální zisk nebo ztráta. 

Detail produktu

V detailu každého produktu je k dispozici graf vývoje ceny. Přehled zároveň obsahuje informace o samotném investičním produktu, o emitentovi či o poslední známé ceně.  U každého investičního produktu je k dispozici produktová dokumentace.  

Máte zájem o investování? Nechte nám na sebe kontakt

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy.

Nepovinné
Upozornění pro investory

Investice do investičních nástrojů nejsou bankovním vkladem a nejsou pojištěny v rámci fondu pojištění vkladů. Čím vyšší je očekávaný výnos, tím vyšší je potenciální riziko. Doba trvání investice ovlivňuje míru rizika. Výnos rovněž kolísá vzhledem k výkyvům měnových kurzů. Hodnota investované částky a výnos z ní mohou stoupat i klesat, přičemž není zaručena návratnost původně investované částky. Minulá výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí. Vzhledem k nepředvídatelným výkyvům a událostem na finančních trzích a riziku investičních nástrojů nemusí být zajištěno dosažení stanoveného investičního cíle klienta. Od výnosů z investic musí být odečtena případná odměna a náklady Raiffeisenbank a.s. sjednané ve smluvní dokumentaci, případně odměna a poplatky uvedené v sazebníku odměn a poplatků Raiffeisenbank a.s. Zdanění majetku klienta vždy závisí na osobních poměrech klienta a může se měnit. Raiffeisenbank a.s. neposkytuje daňové poradenství, a proto odpovědnost spojená s daňovými důsledky investice do investičních nástrojů zůstává plně na klientovi. Nabídka služby nesmí být předložena klientovi, který je definován jako US person. Raiffeisenbank, a.s. neposkytuje daňové poradenství, a proto odpovědnost spojená s daňovými důsledky investice do investičních nástrojů v aplikaci Raiffeisen investice zůstává plně na investorovi.