Finance pod kontrolou

Na hlavní stránce naleznete všechny vaše produkty včetně účtů, debetních a kreditních karet, investic, úvěrů a hypoték. Uvidíte zde zobrazeny veškeré důležité informace.

Máte-li více než 2 stejné produkty (například více běžných účtů), zobrazí se vám v podobě seznamu.

Nastavte si hlavní stránku dle vaší preference. Produkty si můžete libovolně seřadit, úplně je skrýt nebo si pouze skrýt graf, abyste ušetřili místo na obrazovce.
 
Pro jeden produkt si také můžete zvolit až 3 akční tlačítka s funkčnostmi, které nejčastěji používáte, aby se na hlavní stránce zobrazovaly.

Chcete-li mít přehled o příchozích a odchozích transakcích na vašich účtech a kartách, aktivujte si službu Informuj mě, díky které vám budeme zdarma zasílat oznámení do mobilní aplikace. Dozvíte se tak o pohybech na svém účtu, aniž byste se museli ptát.

Službu si snadno aktivujete nebo změníte v sekci Nastavení. Sami si zvolíte podmínky, za jakých se budou jednotlivá oznámení zasílat.

Ověřit PIN k vaší k debetní nebo kreditní kartě si nyní můžete pohodlně odkudkoli. V aplikaci stačí přejít do detailu karty a potvrdit S-PINem.

Z bezpečnostních důvodů vám PIN zobrazíme pouze na 10 vteřin, ale můžete si ho zobrazit kolikrát budete chtít.

Pracujte s měnovými složkami vašeho účtu z pohodlí vašeho telefonu. Zaktivujte si novou měnu nebo si nastavte měny stávající.

Před odjezdem do zahraničí můžete změnit svou hlavní měnovou složku. Transakce na debetní kartě se potom budou vždy provádět v této měně.

Snadná navigace

Pro lepší přehled o vašich financích nyní najdete posledních 5 transakcí přímo na hlavní stránce.

Pro zobrazení detailních informací o daném pohybu stačí tapnout na ikonu u konkrétní transakce.

Dlouhým podržením prstu na běžném nebo spořicím účtu a přetažením na jiný účet otevřete platební příkaz s předvyplněným číslem cílového účtu.
 
Platbu následně stačí potvrdit bez nutnosti certifikace S-PINem nebo biometrií.

Provádějte akce rovnou z přehledů vašich transakcí. Posunutím řádku doleva se vám zobrazí možné akce, které můžete  provádět. Můžete tak například opakovat nebo vrátit jednorázovou platbu,spravovat vaše trvalé platby, pracovat s vašimi vzory rovnou z přehledů bez toho, aniž byste museli zobrazit detail.

Posunutím řádku doprava si můžete k transakcím přidat vlastní poznámku, podle které můžete své transakce snadněji filtrovat.

Mějte dokonalý přehled o pohybech na vašem účtu. Nad seznamy vašich transakcí je možné takzvaně fulltextově vyhledávat.

To znamená, že konkrétní transakce můžete najít prostřednictvím vyhledávacího pole. Stačí do něj napsat například číslo účtu, variabilní symbol nebo třeba zprávu, kterou jste si k platbě poznamenali.

Máte-li přístup i k jiným než vašim osobním účtům, snadno se mezi nimi přepnete přímo na hlavní stránce.

Své firemní účty, účty vašich dětí nebo vašeho partnera tak máte stále po ruce.

Platby

Podepisujte transakce do 5 000 Kč pomocí otisku prstu na telefonech soperačním systémem Android a pomocí Touch ID nebo Face ID pro telefony s operačním systémem iOS. Tímto způsobem můžete podepsat až 5 plateb za sebou bez nutnosti zadání S-PINu. Počet možných podpisů vždy obnovíte na 5, pokud zadáte S-PIN kdekoli v aplikaci nebo 24 hodin neodešlete žádnou platbu.
 
Podepsání biometrií si aktivujete v Nastavení aplikace. Můžete si zvolit, zda se chcete tímto způsobem pouze přihlašovat, pouze odesílat platby nebo používat obě tyto možnosti.

Přišla vám papírová faktura, která obsahuje QR kód? Není potřeba přepisovat platební údaje.

Stačí QR kód naskenovat a platební příkaz se automaticky vyplní.

Platbu pak jen potvrdíte.

Pokud jste na svůj e-mail obdrželi fakturu ve formátu PDF, která obsahuje QR kód, nemusíte ji tisknout nebo údaje přepisovat.

Stačí ji nasdílet do Mobilního bankovnictví.

Vaše aplikace automaticky načte QR kód ze souboru a vyplní platební příkaz.

Potřebujete-li poslat své platební údaje, nejjednodušší cestou je nechat si vygenerovat QR kód pomocí služby "Zaplať mi".

Vygenerovaný QR kód můžete přiložit k e-mailu nebo ho poslat prostřednictvím vašich aplikací pro komunikaci, například přes Messenger nebo Whatsapp. Příjemce si kód načte a nemusí tak platební údaje přepisovat ručně.

Zadávejte SEPA platby do zemí Evropské unie ve speciálním formuláři. Formulář zobrazíte buď dlouhým podržením tlačítka platby na spodní liště nebo tlačítkem z formuláře domácí platby. Platby můžete zadat ručně nebo pomocí vzoru stejně jako jste zvyklí u domácích plateb.

Odeslané SEPa platby, platby čekající na další podpis nebo na datum splatnosti a vzory SEPA plateb zobrazíte ve separátních seznamech pro zahraniční platby.

Bezpečnost

Aplikace používá nejmodernější způsoby pro odhalení škodlivého softwaru na vašem smartphonu. Vaše citlivá data jsou před jakýmkoliv malware chráněna prvotřídní službou Promon Shield.

Můžete si tak být jistí, že vaše finance jsou vždy v bezpečí.

Nemůžete najít svou platební kartu a bojíte se, aby ji nikdo nezneužil?

Snižte si limity karty na 0, a pokud ji najdete, nastavíte si je snadno zpět. Jestliže víte, že je karta ztracená napořád, můžete ji trvale zablokovat.

Stejně pohodlně také aktivujete a deaktivujete platby na internetu. To vše jednoduše ve vaší mobilní aplikaci

Přihlašujte se rychle, jednoduše a bezpečně prostřednictvím Face ID, které podporuje iPhone X.

Díky vaší spolehlivé identifikaci pomocí této technologie už nemusíte zadávat S-PIN. Pouze se na telefon podíváte a jste přihlášeni.

Využijte k přihlášení do aplikace jeden z nejbezpečnějších a nejpohodlnějších způsobů. Váš otisk prstu je jedinečný, proto vás spolehlivě identifikuje.

Ke vstupu do Mobilního bankovnictví tak již nemusíte zadávat S-PIN.

Stačí mít telefon, který tuto technologii podporuje, přiložit prst a jste přihlášeni.

Pokud nechcete, aby vám na veřejných místech někdo koukal přes rameno přímo do vašeho bankovnictví, je možné si v nastavení skrýt citlivá data na hlavní stránce.

Dlouhým podržením palce na konkrétním produktu si zobrazíte zůstatek, poslední transakce nebo čerpanou částku vašeho úvěru, a to pouze ve chvíli, kdy dané informace potřebujete.

Aplikace pro Android

qr kod android

google play

Stáhněte si mobilní aplikaci

Přistupujte na svůj účet z mobilní aplikace s nejvyšším stupněm zabezpečení.

Aplikace pro IOS

qr kod ios

App Store