zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Co vám aplikace RB klíč přinese

Větší bezpečnost při přihlašování do internetového bankovnictví a při potvrzování operací

Úspora času - již nemusíte opisovat kód z SMS zprávy

Snadnější správa vašich financí díky moderní technologii využívající biometrii (například otisk prstu)

Zabezpečení plateb na internetu

Jak aktivovat aplikaci RB klíč

Pokud jste klient a chcete začít používat RB klíč, není nic jednoduššího. Stačí mít mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS a aplikaci v několika snadných krocích aktivovat.

RB klíč Raiffeisenbank

Stáhněte si do svého telefonu aplikaci RB klíč. Následně proveďte aktivaci přímo v aplikaci a současně také v internetovém bankovnictví. Vše je snadné a zabere vám to jen několik minut. 

RB klíč Raiffeisenbank

Pro aktivaci jděte nejdříve do internetového bankovnictví do záložky Nastavení - RB klíč - Nová aktivace.  Poté stačí postupovat podle instrukcí, které uvidíte na obrazovce.

RB klíč Raiffeisenbank

Otevřete si aplikaci RB klíč ve vašem telefonu. Po přečtení úvodních obrazovek vyberte způsob propojení: Internetové bankovnictví. Zbývajícími kroky vás již provede samotná aplikace a internetové bankovnictví. Po dokončení si můžete začít užívat všech výhod RB klíče.

Poznačte si důležité údaje

V průběhu aktivace si nezapomeňte opsat Aktivační a PUK kód na bezpečné místo. Tato data vám v případě potřeby umožní obnovu aktivace RB klíče.

Přihlašování do internetového bankovnictví pomocí RB klíče

Jestliže již máte stažený a aktivovaný RB klíč, přihlásíte se do internetového bankovnictví bezpečně a snadno, a to bez ohledu na to, zda je váš telefon připojen k internetu nebo nikoliv.

RB klíč Raiffeisenbank

Do internetového bankovnictví se vždy přihlašujte z našich webových stránek www.rb.cz. Po kliknutí na modré tlačítko Vstup na účet se rozbalí okno. Vyberte záložku RB klíč, vyplňte požadované údaje a zvolte Přihlásit se.

RB klíč Raiffeisenbank

Pokud máte připojení k internetu, do aplikace RB klíč vám přijde notifikace, kterou potvrdíte a následně ověříte PIN kódem nebo biometrií. Po úspěšném ověření jste automaticky přihlášeni.

RB klíč Raiffeisenbank

Jestliže váš telefon není připojen k internetu, klikněte na odkaz "Mobilní zařízení nemá datové připojení". Otevřete si aplikaci RB klíč, tapněte v pravém dolním rohu na ikonu fotoaparátu a načtěte QR kód. Operaci potvrďte PIN kódem nebo biometrií. Poté opište autentizační kód a klikněte na Přihlásit se.

Aplikace pro Android

qr kod rb klíč android

google play

Stáhněte si RB klíč

Přihlašujte se a potvrzujte operace v internetovém bankovnictví snadno a bezpečně.

Aplikace pro IOS

qr kod rb klíč ios

App Store

Co vás zajímá