zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Zajímavé výnosy s malými částkami

Investujte pro svou budoucnost a vytvořte si finanční rezervu. To vše bez jednoduše z pohodlí domova bez speciálních znalostí či zkušeností.

Investice pro každého - můžete začít již od 100 Kč měsíčně, částku i frekvenci lze kdykoliv změnit 

Bez fixace, bez závazků - peníze jsou k dispozici snadno a rychle

Jednoduché nastavení - zadání pokynu či sjednání smlouvy z pohodlí domova

Zhodnoťte své finance jednoduše

Založení online z pohodlí domova. V aplikaci RBroker v záložce Pravidelné investice zadáte pravidelný pokyn.

Jednoduše si nastavte částku a její frekvenci. I s malými částkami si můžete v budoucnu vytvořit velké investiční portfolio.

Nulové vstupní poplatky u vybraných fondů. Abychom vám nákupy fondů usnadnili, dočasně jsme snížili u vybraných fondů vstupní poplatky na nulu.

Výhody pravidelného investování

Investice již od 100 Kč v pravidelných intervalech

Prostředky kdykoliv k dispozici - jednoduché zadání nákupního i prodejního pokynu online

Investujte s cílem zajištění svých děti, vytvoření rezervy pro budoucnost či zvýšení svého životního standardu

Pro stávající klienty sjednání smlouvy či zadání pokynu z pohodlí domova

Vybrané fondy nyní s nulovými vstupními poplatky

Brožura o pravidelném investování ke stažení zde

Chci pravidelně investovat

Jak postupovat?

Přihlášení do internetového bankovnictví

Přihlaste se do vašeho internetového bankovnictví a klikněte na sekci „Investice“, tím vstoupíte do aplikace RBroker.

RBroker

aplikaci RBroker zvolte v levém horním menu „Pravidelná investice“. Následně si vyberte podílový fond, částku a frekvenci pro vaší pravidelnou investici a jednoduše certifikujte pokyn přes váš mobilní telefon.

Kontaktujte bankéře

V případě, že si nevíte rady, kontaktujte svého pečujícího bankéře, jehož jméno naleznete například ve vaší mobilní aplikaci v pravém spodním rohu "Kontakty".

 

UPOZORNĚNÍ

Investiční strategie nejsou garantovaným produktem a skládají se z nabídky vybraných fondů se svou specifickou podstatou. Hodnota investice a výnos z ní mohou kolísat a návratnost původně investované částky není zaručena. Klient nese plně riziko své investice. Další informace jsou k dispozici ve sdělení klíčových informací a ve statutu jednotlivých fondů. Kalkulačka slouží pro ilustraci potenciálních výnosů v závislosti na délce trvání investice a výši investice. Uvedený výsledek je matematickým propočtem násobení investované částky s očekávaným výnosem uvedeným výše se zohledněním složeného úročení a neobsahuje náklady spojené s investováním do vybraných fondů. Tento výpočet nepředstavuje příslib budoucích výnosů. Minulá výkonnost investičních fondů nezaručuje stejnou výkonnost v budoucím období. Odhady výnosů ani minulé výnosy nezaručují skutečnou výkonnost fondů v budoucnu. Informace zde uvedené mají informační charakter, nejedná se o nabídku ani investiční doporučení pro nákup či prodej jakéhokoliv investičního nástroje, výpočty jsou pouze simulací a před využitím získaných informací by z důvodu posouzení vhodnosti mělo dojít ke konzultaci s poradcem. Úplné názvy fondů a další informace, včetně informací o poplatcích a rizicích obsažených v investici, sdělení klíčových informací a statuty fondů jsou k dispozici zde, na webových stránkách www.rb.cz