zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

O2 RB KARTA

Sleva až 40 % na vyúčtování služeb O2 a O2 Family

Automatická platba vyúčtování služeb O2 a O2 Family inkasem z karty

Balíček pojištění KOMFORT LIGHT v ceně karty

Výhodnější úrok pro větší transakce

Užívejte si výhod vaší kreditní karty

S O2 RB kartou získáte výhodnější služby od O2 a O2 Family, slevy u stovek obchodníků a řadu dalších výhod.

Finanční limit až 500 000 Kč

Bezúročné období až 55 dní

V CENĚ dodatková karta pro vaše blízké

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

 

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

priceless

Se O2 kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard umožněn vstup do salonku Mastercard Lounge na Letišti Václava Havla v Praze, SKY Lounge a VIENNA Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni Lounge na letišti v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby Mastercard Asistent, které vám seženou řemeslníka, architekta či hodinového manžela, zajistí doručení nákupu, drogerie či květin, doporučí ověřený e-shop nebo poradí s novými koníčky pro vás i vaši rodinu.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody O2 RB karty

 
  • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.
  • V ceně karty máte i balíček pojištění KOMFORT LIGHT. Poskytne bezpečí vám, vašim nákupům i osobním věcem.
  • Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. 

Sleva až 40 % na vyučtování služeb O2 a O2 Family

S O2 RB kartou získáte až 40 % slevu na první čtyři faktury za služby O2 a / nebo O2 Family placené v daném měsíčním zúčtovacím období inkasem z O2 RB karty. Výše slevy je stanovena v závislosti na celkové výši plateb kartou (mimo plateb za služby O2 a O2 Family) v daném zúčtovacím období. 

Výše plateb u obchodníka   Výše slevy 
0 Kč – 3 000 Kč 0 %
3 000 Kč (včetně) – 5 000 Kč 10 %
5 000 Kč (včetně) – 10 000 Kč 20 %
10 000 Kč (včetně) – 20 000 Kč 30 %
20 000 Kč (včetně) a více  40 %

 

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby kartou u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Máte o kreditní kartu zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.