zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Atraktivní slevy

Díky programu RB Club získáte spoustu atraktivních slev u obchodníků.

Slevy na služby O2

Na služby od O2 placené kartou můžete získat slevu až 6 000 Kč ročně.

Pojištění KOMFORT LIGHT

S pojištěním v ceně karty budete nakupovat bezpečněji a ještě získáte prodlouženou záruku.

Podrobné informace o kartě

Užívejte si výhod kreditní karty O2 RB

Kreditní karta může fungovat jako bezúročná půjčka, kterou máte ihned k dispozici. Využíváte peníze banky až do stanoveného limitu a když je splatíte zpátky během bezúročného období – u nás na to máte až 55 dní – neplatíte žádné úroky.

  • Poplatek za vedení karty 89 Kč měsíčně
  • Úvěrový limit až 500 000 Kč

Sleva až 6 000 Kč ročně na služby O2

Čím více kreditní kartou O2 RB zaplatíte u obchodníků, tím větší slevu získáte na O2 služby. Sleva se vztahuje na první čtyři faktury za O2 služby, které v daném měsíci zaplatíte inkasem z O2 RB karty. Vrátit vám můžeme až 500 Kč každý měsíc.

Výše plateb u obchodníka   Výše slevy 
0 Kč – 3 000 Kč 0 %
3 000 Kč (včetně) – 5 000 Kč 10 %
5 000 Kč (včetně) – 10 000 Kč 20 %
10 000 Kč (včetně) – 20 000 Kč 30 %
20 000 Kč (včetně) a více  40 %

Balíček pojištění KOMFORT LIGHT v ceně karty

Balíček pojištění KOMFORT LIGHT ochrání vaši kartu i osobní věci o ještě získáte o rok delší záruku na spotřebiče a elektroniku hrazené kreditní kartou.

TIP: Nemusíte se obávat vysokých úroků.

Využijte naše splátkové programy. Nákup zaplacený kreditní kartou si můžete rozložit do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je úrok na kreditní kartě. Například při rozložení čerpané částky do 36 měsíčních splátek bude úrok jen 6,99 % p. a.

Přehled kreditních karet

Stále hledáte kreditní kartu, která se k vám hodí nejlépe? Podívejte se na přehledné a jednoduché srovnání nabízených karet.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi rovnou kreditní kartu sjednáme.

Nepovinné
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.