zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Snadné sjednání online

Vše vyřídíte online během pár minut kdykoliv a odkudkoliv 

Předčasné splacení zdarma

Půjčku můžete kdykoliv částečně i úplně splatit zdarma.

Pořiďte si, co potřebujete, bez čekání

Půjčte si od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč na cokoliv a bez ručitele 

Spočítejte si půjčku

index

Naše půjčka se podle Indexu odpovědného úvěrování umístila mezi nejlepšími.

Podrobné informace o Minutové půjčce

Výhody Minutové půjčky

 • Minutová půjčka bez skrytých poplatků
  Nemusíte si dělat starosti se zbytečnými poplatky. Sjednání a vedení půjčky, mimořádné splátky i úplné předčasné splacení je u nás zdarma.
 • Půjčku vyřídíte online během pár minut 
  Na pobočku vůbec nemusíte. O půjčku požádáte snadno přes internet a po podpisu smlouvy vám peníze obratem pošleme na účet.   Pokud již u nás máte běžný účet, vše vyřídíte online během pár minut.  
  Když u nás běžný účet ještě nemáte, podepíšete smlouvu online ověřením přes Bank iD, nebo osobně na pobočce. 
 • Neptáme se, na co peníze použijete 
  Půjčit si můžete na cokoliv od 5 000 do 1 200 000 tisíc Kč a bez ručitele. Záleží jen na vás, jestli potřebujete zaplatit větší, nečekané výdaje, nebo zvládnout důležité změny v životě.
 • Dáte přednost nízkým splátkám nebo rychlému splacení? 
  Záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Dobu splácení si můžete zvolit od 3 měsíců do 10 let. Sami si můžete zvolit, který den splátky vám nejlépe vyhovuje.
 • Pojištění k půjčce ochrání vás i vaše blízké
  Každému se může stát, že nezvládne splácet závazky kvůli pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo nehodě. Sjednejte si Pojištění k půjčce, které vás nenechá na holičkách v nepříznivých životních situacích.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

 

Nepovinné
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Reprezentativní příklad

RVýše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.