zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Převeďte si jednu nebo i více půjček

Snadno vám je sloučíme do jedné s výhodnější splátkou

Až 1 200 000 Kč

Půjčky vám převedeme a ještě si můžete výhodně půjčit další peníze až do 1 200 000 Kč

Předčasné splacení zdarma

Půjčku můžete kdykoliv částečně i úplně splatit zcela zdarma

Spočítejte si RePůjčku

Podrobné informace o RePůjčce

Výhody RePůjčky

 • Vyměňte všechny splátky za jednu výhodnější 
  Splácíte každý měsíc nevýhodné půjčky, kontokorent nebo úvěry z kreditní karty? Slučte si je do jedné půjčky a splácejte třeba o 50 % méně. Budete mít větší kontrolu nad svými financemi a ušetříte za poplatky.
 • Jaké půjčky můžete sloučit do jedné
  Běžné půjčky, kreditní karty, kontokorenty, karty od splátkových společností, úvěry a leasingy na auto i účelové půjčky. Na bance nezáleží. Půjčky můžete mít u kterékoliv banky i u většiny nebankovních společnosti. 
 • Snižte si splátku, jak potřebujete
  Dáte přednost nízkým splátkám nebo rychlému splacení? Záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Můžete si zvolit dobu splácení od 3 měsíců do 10 let.
 • Sloučení půjček vyřídíte online během pár minut 
  Žádost můžete vyplnit online a o schválení se dozvíte ihned, bez čekání. Pokud již jste naším klientem, nikam nemusíte chodit. Jestli naším klientem ještě nejste, smlouvu můžete podepsat online ověřením přes Bank iD, nebo osobně na pobočce. 
 • Do původní banky nemusíte vůbec chodit
  Máte obavy, že sloučení všech půjček bude příliš složité? S námi nemusíte obíhat původní banky. K vyřízení stačí doklad totožnosti a jediná smlouva k jedné z původních půjček. Převedení hlavní půjčky vyřídíme za vás, splacení a ukončení ostatních závazků vám připravíme. Vše zvládnete jednoduše z pohodlí domova.
 • Nemusíte si dělat starosti se zbytečnými poplatky
  Úroková sazba je neměnná po celou dobu trvání půjčky. Sjednání a vedení půjčky, mimořádné splátky i úplné předčasné splacení je u nás zdarma. Nemusíte zastavit nemovitost ani mít ručitele.
 •  Můžete si půjčit peníze navíc až do celkové výše 1 200 00 Kč  
  Půjčky vám sloučíme do jedné, převedeme k nám, a pokud byste potřebovali více peněz, můžete si za stejně výhodných podmínek půjčit peníze navíc až do celkové výše 1 200 000 Kč (zahrnující převedené půjčky). 
 • Pojištění k půjčce ochrání vás i vaše blízké
  Každému se může stát, že nezvládne splácet závazky kvůli pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo nehodě. Sjednejte si Pojištění k půjčce, které vás nenechá na holičkách v nepříznivých životních situacích.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 290 000 Kč na 120 měsíců při měsíční splátce 3 048 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 365 760 Kč