zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Výhody našich hypoték

Rychlost

Hypotéku vyřídíme do tří dnů od převzetí kompletních dokumentů. Čerpání úvěru je pak možné již na návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí - urychlení až o několik týdnů.

Jednoduchost

Odhad ceny nemovitosti zařídíme za vás, podklady ke schválení nám stačí elektronicky, u výstavby navíc nemusíte dokládat faktury.

Profesionalita

Naši zkušení odborníci ve specializovaných centrech ochotně a srozumitelně vysvětlí vše, co se týká vaší hypotéky.

Respekt

Chápeme vaše potřeby a díky široké nabídce produktů dokážeme najít řešení pro každou situaci.

 

Jak probíhá sjednání hypotéky

Spočítejte si hypotéku

Spočítejte si hypotéku v naší kalkulačce a zanechte nám na sebe kontakt. Zavoláme zpět a probereme s vámi váš záměr. Poté vám sjednáme schůzku na našem hypotečním centru, kde vám připravíme nezávaznou nabídku s garancí úrokové sazby na 30 dnů. Totéž můžeme učinit i po telefonu. S garancí sazby na 30 dnů budete mít dost času na vyřízení hypotéky.

 Spočítat hypotéku

Žádost o hypotéku

Předáte nám žádost o hypoteční úvěr včetně pár dokumentů potřebných ke schválení. Náš hypoteční poradce vám předem sdělí, jaké budou potřeba. Jedná se o doklady totožnosti, doklady k vašim příjmům a dokumenty týkající se prokázání účelu úvěru (např. návrh kupní smlouvy na nemovitost).

Tip: Veškeré dokumenty nám můžete poslat elektronicky.

Tip: hypotékou Naruby stačí, když si nemovitost najdete do 23 měsíců po podpisu smlouvy.

Schválení a podpis smlouvy

Již do 3 dnů od převzetí kompletních dokumentů k žádosti vás informujeme, zda jsme vaši hypotéku schválili. Následně vám pošleme smluvní dokumentaci k prostudování a domluvíme se s vámi, kdy a jak smlouvu podepíšete.

Čerpání hypotéky

Na řadu přichází nejdůležitější část – čerpání finančních prostředků z hypotéky. Po dodání potřebných podkladů se s vámi domluvíme, kdy a jak budete hypoteční úvěr čerpat. Následně si můžete začít plnit sny o dokonalém bydlení.

Sjednejte si úvěr, i když nemáte vybranou nemovitost

Buďte ve výhodě oproti ostatním zájemcům o nemovitost. S hypotékou naruby s vámi sjednáme úvěr, i když ještě nemáte vyhlédnutý váš vysněný domov. Stačí si pak vybrat ideální dům nebo byt a hypotéku bez průtahů načerpat.

Sjednejte si úvěr, i když nemáte vybranou nemovitost

Hypotéka po telefonu

Splňte si sen o vlastním bydlení, aniž byste museli trávit čas na pobočce nebo Hypotečním centru. Vyřiďte maximum z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Hypotéka po telefonu