zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Výhodnější úroková sazba

Na energeticky úsporné bydlení dostanete o 0,10 % výhodnější úrokovou sazbu než u klasické hypotéky.

Odpovědnost se vyplácí

Ušetříte peníze na splátkách hypotéky i za energie i životní prostředí.

Snadné pořízení nemovitosti

Stačí, když nám předložíte k posouzení Průkaz energetické náročnosti vaší nemovitosti, a hned víte, jestli získáte slevu 0,10 %.  

Kalkulačka hypotéky

TIP

Spočítejte si hypotéku v naší kalkulačce a nechte si poslat nabídku s garantovanou sazbou.

Jakmile nám dodáte energetický štítek financované nemovitosti, hypoteční poradce jej posoudí, a pokud splní podmínky Odpovědné hypotéky, dáme vám dodatečně slevu 0,10 % z úrokové sazby.

Kdy můžete Odpovědnou hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou získat?

Řešení na míru

Díky naší široké nabídce hypoték vám můžeme navrhnout více řešení a vy si vyberete to, které vám bude vyhovovat.

Garance úrokové sazby 30 dní

Sazbu z nabídky vám garantujeme 30 dní. Máte tedy čas si vše v klidu promyslet.

Rychlost

Vaši hypotéku vyřídíme do 3 dnů od dodání podkladů. Všechny podklady ke schválení nám můžete poslat elektronicky.

Jednoduchost

Odhad ceny nemovitosti zařídíme za vás a výpis z katastru si zajistíme sami. U nás lze hypotéku vyřídit i po telefonu a do okamžiku podpisu smlouvy nemusíte banku navštívit.

Jak probíhá sjednání ODPOVĚDNÉ hypotéky

Nabídka s garantovanou sazbou

Hypotéku si můžete nezávazně spočítat v naší kalkulačce, ve které snadno zjistíte, kolik vám můžeme půjčit. Stačí, když kliknete na Získat nabídku a vyplníte několik základních údajů. Nabídku vám hned pošleme e-mailem. Naše nabídka vás k ničemu nezavazuje, zato my vám úrokovou sazbu garantujeme 30 dnů.

Spočítat hypotéku

Vyplnění žádosti a dodání dokumentů

Zavoláme vám a naplánujeme osobní schůzku s naším hypotečním poradcem nebo s vámi vyřídíme žádost o hypotéku telefonicky. Hypoteční poradce posoudí energetický štítek budovy a ověří, jestli vaše nemovitost splňuje podmínky Odpovědné hypotéky pro získání výhodnější sazby. Dále vám sdělí, jaké dokumenty od vás budeme potřebovat.

Ocenění nemovitosti

Vaši nemovitost oceníme online nebo vám zajistíme odhadce, který vás kontaktuje za účelem vyhotovení odhadu nemovitosti.

Schválení hypotéky a podpis smlouvy

Jakmile nám dodáte potřebné dokumenty, vaši hypotéku vyřídíme do 3 dnů. Po schválení hypotéky vám zašleme k prostudování smluvní dokumentaci. S hypotečním poradcem smlouvy proberete a domluvíte se na způsobu jejich podpisu. Smlouvy můžete podepsat osobně na našem hypotečním centru nebo elektronicky v internetovém bankovnictví.

Čerpání hypotéky

Hypotéku můžete čerpat jednorázově nebo postupně. Záleží jen na vás. Žádost o čerpání můžete zadat v internetovém nebo mobilním bankovnictví.

Na co se nás často ptáte

Máte o hypotéku zájem?

Máte o hypotéku zájem?

Nechte nám na sebe kontakt. Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi sjednáme hypotéku.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.