zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Finanční trhy sledujeme za vás

Věnujte čas tomu, co je pro vás opravdu důležité. Díky Raiffeisen investičním strategiím můžete pohodlně zhodnocovat své finanční prostředky, o které se plně postará tým našich zkušených portfolio manažerů, kteří řídí podílové fondy. Naše strategie jsou určené jak začínajícím, tak i zkušeným investorům.

 

Mohlo by Vás zajímat

Chci udržitelně investovat

Jak postupovat?

Přihlášení do internetového bankovnictví

Přihlaste se do vašeho internetového bankovnictví a klikněte na sekci „Investice“, tím vstoupíte do aplikace RBroker.

RBroker

V případě jednorázové investice zvolte v aplikaci RBroker v levém horním menu „Fondy“ a následně „Nákup“. V případě zájmu o pravidelné investování si zvolte v levém menu sekci „Pravidelná investice“. Následně si vyberte podílový fond, částku a případně frekvenci vaší investice a jednoduše certifikujte pokyn přes váš mobilní telefon.

Kontaktujte bankéře

V případě, že si nevíte rady, kontaktujte svého pečujícího bankéře, jehož jméno naleznete například ve vaší mobilní aplikaci v pravém spodním rohu "Kontakty".

Máte o investice zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.

Upozornění pro investory
Jedná se o propagační sdělení pro investice do investičních fondů. Minulá výkonnost fondů nezaručuje stejnou výkonnost i v budoucím období. Hodnota investice může kolísat a návratnost původně investované částky není zaručena. Úplné názvy fondů a další informace, včetně informací o poplatcích a rizicích obsažených v investici, sdělení klíčových informací a statuty fondů jsou k dispozici v češtině na www.rfis.cz. Specifická upozornění k jednotlivým fondům a výkonnostním poplatkům naleznete v částech webových stránek věnovaných těmto fondům a rovněž jsou uvedena zde. Obhospodařovatelem fondů je Raiffeisen investiční společnost a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 29146739. Distributorem fondů je Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901.