Neztrácejte čas sledováním finančních trhů

Raiffeisen investiční strategie jsou sestaveny z nejzajímavějších titulů z celého světa tak, aby si z nich vybral každý, kdo má zájem kvalitně zhodnotit své peníze. Investované peníze jsou spravovány prostřednictvím podílových fondů a tím nabízí efektivní a snadný způsob investování s možností daňové optimalizace.

 

Investice pro každého
můžete začít již od 500 Kč měsíčně a částku kdykoliv změnit nebo investování ukončit

Bez fixace, bez závazků
peníze k dispozici snadno a rychle

Jednoduché nastavení
stačí navštívit kteroukoliv pobočku, uzavřít smlouvu a zadat pokyn

Raiffeisen investiční strategie

Spočítejte si výnos své investice

0 Kč
0 Kč
1 000 000 Kč
10 000 Kč
0 Kč
15 000 Kč
let
1 let
1 let
30 let
Toto pole je povinné
Za 1 let získáte
123 300
Očekávaný roční výnos3-6% p. a.
Výnos pro potřeby výpočtu5% p. a.
Zainvestováno celkem120 000

Investiční strategie

Proč investovat do Raiffeisen strategie konzervativní?

Pro opatrné investory

Konzervativní investice doplněná dynamickou složkou

Žádné vstupní ani výstupní poplatky

Investice již od 500 Kč

Snadná dostupnost finančních prostředků

Doporučený investiční horizont 3 let

Máte o investice zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.

Disclaimer
Investiční strategie nejsou garantovaným produktem a skládají se z nabídky vybraných fondů se svou specifickou podstatou. Hodnota investice a výnos z ní mohou kolísat a návratnost původně investované částky není zaručena. Klient nese plně riziko své investice. Další informace jsou k dispozici ve sdělení klíčových informací a ve statutu jednotlivých fondů. Kalkulačka slouží pro ilustraci potenciálních výnosů v závislosti na délce trvání investice a výši investice. Uvedený výsledek je matematickým propočtem násobení investované částky a očekávaným výnosem uvedeným v tabulce výše se zohledněním složeného úročení. Tento výpočet nepředstavuje příslib budoucích výnosů. Minulá výkonnost investičních fondů nezaručuje stejnou výkonnost v budoucím období. Odhady výnosů ani minulé výnosy nezaručují skutečnou výkonnost fondů v budoucnu. Informace zde uvedené mají informační charakter, nejedná se o nabídku ani investiční doporučení pro nákup či prodej jakéhokoliv investičního nástroje, výpočty jsou pouze simulací. Úplné názvy fondů a další informace, včetně informací o poplatcích a rizicích obsažených v investici, sdělení klíčových informací a statuty fondů jsou k dispozici zde, na našich webových stránkách.