zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Výhodnější sazba na energeticky úsporné bydlení
a odhad nemovitosti zdarma

Využijte Odpovědnou hypotéku s výhodnější úrokovou sazbou na energeticky úsporné nemovitosti.

Odpovědnost se vyplácí. Ušetříte na splátkách, peníze za energie i životní prostředí. 

 

Ke všem hypotékám nyní odhad nemovitosti zdarma.
Ušetříte 5 900 Kč.

Sjednejte si u nás od 4. 9. do 1. 12. 2023 jakoukoliv hypotéku a my za vás vyřídíme odhad nemovitosti, který u nás máte nyní ke všem hypotékám zcela bez poplatku. 

Jak získat hypotéku s odhadem zdarma?

Spočítejte si hypotéku

Spočítejte si hypotéku v naší kalkulačce a nechte nám na sebe kontakt. Zavoláme vám zpět, domluvíme detaily nebo schůzku v hypotečním centru a připravíme vám nezávaznou nabídku. Úrokovou sazbu vám garantujeme 30 dnů, máte tedy čas si vše v klidu promyslet.
 
TIP: Hypotéku vyřídíte snadno i po telefonu, podklady můžete poslat e-mailem a smlouvu podepsat v našem hypotečním centru nebo elektronicky v internetovém bankovnictví.

Zažádejte si o hypotéku s odhadem zdarma

Přineste nebo e-mailem zašlete vyplněnou Žádost o hypoteční úvěr a náš hypoteční poradce vám sdělí, jaké další dokumenty bude třeba dodat nebo e-mailem zaslat k dokončení žádosti. 
 
Jedná se zpravidla o tyto dokumenty:

  • podklad k příjmům

  • doklad totožnosti

  • podklad k účelu (např. kupní smlouva)

  • odhad nemovitosti, který Vám zajistíme a nyní i zaplatíme

Veškeré dokumenty nám můžete poslat elektronicky.

Podepíšeme smlouvu

Jakmile nám dodáte potřebné dokumenty, vaši hypotéku vyřídíme do 3 dnů. Pak vám pošleme smlouvu k pročtení. Podepsat ji můžete v hypotečním centru nebo elektronicky v internetovém bankovnictví.

Načerpání hypotéky

Po podpisu smlouvy se domluvíme, jestli budete peníze čerpat jednorázově nebo postupně. Záleží jen na vás. A vaše vysněné bydlení už máte na dosah.

Co by vás mohlo zajímat
  • První zpracování odhadu nemovitosti je zdarma a můžete ho využít na tyto nemovitosti: dům, byt, pozemek, rekreační objekt nebo nebytový prostor.
  • Druhé ocenění už je zpoplatněno dle Ceníku.
  • Nabídka Odhadu zdarma se vztahuje na všechny naše hypoteční produkty a všechny fixace.
  • K hypotéce bude na obchodním místě banky sjednáno pojištění nemovitosti u pojišťovny UNIQA a.s.   

Pro názornost uvádíme reprezentativní příklad:

Výpočet RPSN je založen na těchto předpokladech: výše úvěru je 3 000 000 Kč, úvěr je čerpán jednorázově okamžitě po uzavření úvěrové smlouvy, pevná úroková sazba činí 5,89 % p. a., RPSN je 6,1 % p. a.

Bance zaplatíte poplatek za ocenění nemovitosti 0 Kč, poplatek za čerpání úvěru na návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí 1 900 Kč, jednu splátku úroků ve výši 14 725 Kč, 300 měsíčních anuitních splátek ve výši 19 128 Kč, měsíční poplatky za vedení běžného účtu ve výši 49 Kč (orientační údaj, banka nabízí i běžný účet bez poplatku).

Dále jsou s úvěrem spojeny tyto jednorázové náklady nehrazené bance (uvedeny v orientační výši): náklady na pořízení výpisů z katastru nemovitostí 350 Kč, náklady na ověření podpisů smluv 240 Kč, náklady za zápis a výmaz do katastru nemovitostí ve výši 4 500 Kč. Celkem zaplatíte 5 774 811 Kč.

Podmínkou poskytnutí úvěru je zřízení zástavního práva a zákazu zcizení k nemovitosti a sjednání pojištění nemovitosti včetně vinkulace pojistného plnění ve prospěch banky. Doba trvání úvěru je 301 měsíců. Výše RPSN pro Vámi požadovaný úvěr bude uvedena ve smluvní dokumentaci. Odhad zdarma se vztahuje na zpracování ocenění k jedné nemovitosti (byt, rodinný dům, pozemek či rekreační objekt), jehož objednatelem je banka. Ta si zároveň vyhrazuje právo ocenění zpracovat až po kladném posouzení bonity žadatele, a to do 9 pracovních dnů.

Kontaktujte nás

Máte zájem o hypotéku a rádi byste ji prodiskutovali s naším hypotečním poradcem? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.