zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Nechte administrativu na nás a k tomu ušetřete 5 900 Kč

Sjednejte si u nás od 5. 9. do 2. 12. 2022 jakoukoliv hypotéku a my za vás vyřídíme pojištění nemovitosti i odhad nemovitosti, který u nás máte nyní zcela bez poplatku

TIP

Chcete mít nižší splátku ihned, jakmile začnou klesat úrokové sazby? Využijte hypotéku s pohyblivou úrokovou sazbou.

Sazbu můžete kdykoliv bezplatně zafixovat a předčasné splacení je zcela zdarma.

Jak získat hypotéku s odhadem zdarma?

Spočítejte si hypotéku

Spočítejte si hypotéku v naší kalkulačce a nechte nám na sebe kontakt. Zavoláme vám zpět, domluvíme detaily a vybereme termín schůzky v našem hypotečním centru. Tam vám připravíme nezávaznou nabídku s garantovanou úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. 
 
TIP: Jestli se vám zatím nechce na pobočku, hypotéku vyřídíte snadno i po telefonu. Podklady nám jednoduše pošlete e-mailem. Do banky tak zajdete až při podpisu smlouvy.  

Zažádejte si o hypotéku s odhadem zdarma

Přineste nebo e-mailem zašlete vyplněnou Žádost o hypoteční úvěr a náš hypoteční poradce vám sdělí, jaké další dokumenty bude třeba dodat nebo e-mailem zaslat k dokončení žádosti. 
 
Jedná se zpravidla o tyto dokumenty:

  • dokumenty k zajištění úvěru (netýká se Hypotéky naruby)
  • odhad nemovitosti, který od nás máte nyní zdarma
  • podklady k příjmům
  • doklady totožnosti
  • podklady k jednotlivým účelům 

Podepíšeme smlouvu

Již do 3 dnů od dodání veškeré kompletní dokumentace k hypotéce vám dáme vědět, jestli jsme vaši žádost schválili. Poté vám zašleme smluvní dokumentaci k pročtení a domluvíme se, kdy smlouvu přijdete podepsat do hypotečního centra. Případně ji snadno můžete podepsat i ve svém internetovém bankovnictví. 

Načerpání hypotéky

Po podpisu smlouvy se už pak jen domluvíme, jak budete chtít peníze načerpat – můžete si zvolit jednorázové čerpání nebo můžete čerpat postupně. Záleží jen na vás. A vaše vysněné bydlení už máte nadosah. 
Co by vás mohlo zajímat
  • První zpracování odhadu nemovitosti je zdarma a můžete ho využít na tyto nemovitosti: dům, byt, pozemek, rekreační objekt nebo nebytový prostor.
  • Druhé ocenění už je zpoplatněno dle Ceníku.
  • Nabídka Odhadu zdarma se vztahuje na všechny naše hypoteční produkty a všechny fixace.

Kontaktujte nás

Máte zájem o hypotéku a rádi byste ji prodiskutovali s naším hypotečním poradcem? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Zadejte platný email

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.