zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Sjednejte si u nás od 4. 3. do 31. 5. 2024 hypotéku a k ní pojištění
a získejte slevu 0,4 % na úrokové sazbě.

Slevu 0,2 % za pojištění nemovitosti a slevu 0,2 % za pojištění hypotéky sjednané u nás.

Odhad nemovitosti zdarma.

Ušetříte 5 900 Kč.
V rámci kampaně máte ke všem hypotékám odhad nemovitosti zdarma a vyřídíme ho za vás.

Zodpovědnost se vyplácí.

Díky pojištění hypotéky získáte slevu z úrokové sazby a navíc jistotu, že vás nenadálé životní situace jen tak nepřekvapí.

Vše vyřídíte na jednom místě.

Hypotéku i pojištění u nás sjednáte snadno a bez zbytečného papírování.

Jak probíhá sjednání hypotéky

Nabídka s garantovanou sazbou

Hypotéku si můžete nezávazně spočítat v naší kalkulačce, ve které snadno zjistíte, kolik vám můžeme půjčit. Stačí, když kliknete na Získat nabídku a vyplníte několik základních údajů. Nabídku vám hned pošleme e-mailem. Naše nabídka vás k ničemu nezavazuje, zato my vám úrokovou sazbu garantujeme 30 dnů.

Vyplnění žádosti a dodání dokumentů

Zavoláme vám a naplánujeme osobní schůzku s naším hypotečním poradcem nebo s vámi vyřídíme žádost o hypotéku telefonicky. Dozvíte se, jaké dokumenty od vás budeme potřebovat.

Ocenění nemovitosti

Odhad nemovitosti máte zdarma (ušetříte 5 900 Kč) a objednáme ho za vás. Vaši nemovitost oceníme online nebo vám zajistíme odhadce, který vás kontaktuje za účelem vyhotovení odhadu nemovitosti.

Schválení hypotéky a podpis smlouvy

Jakmile nám dodáte potřebné dokumenty, vaši hypotéku vyřídíme do 3 dnů. Po schválení hypotéky vám zašleme k prostudování smluvní dokumentaci. S hypotečním poradcem smlouvy proberete a domluvíte se na způsobu jejich podpisu. Smlouvy můžete podepsat osobně na našem hypotečním centru nebo elektronicky v internetovém bankovnictví.

Čerpání hypotéky

Hypotéku můžete čerpat jednorázově nebo postupně. Záleží jen na vás. Žádost o čerpání můžete zadat v internetovém nebo mobilním bankovnictví.

Podmínky pro získání odhadu zdarma
  • První zpracování odhadu nemovitosti je zdarma a můžete ho využít na tyto nemovitosti: dům, byt, pozemek, rekreační objekt nebo nebytový prostor.
    Druhé ocenění už je zpoplatněno dle Ceníku.
  • Nabídka Odhadu zdarma se vztahuje na všechny naše hypoteční produkty a všechny fixace.
  • K hypotéce bude na obchodním místě banky sjednáno pojištění nemovitosti u pojišťovny UNIQA a.s. 

Podmínky získání slevy 0,4 % na úrokové sazbě
  • K hypotéce bude na obchodním místě banky sjednáno pojištění nemovitosti a pojištění hypotéky od pojišťovny UNIQA a.s.
  • Pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti splácet bude trvat alespoň po dobu prvního období fixace úrokové sazby hypotéky. Pokud podmínku nesplníte, bude vám úroková sazba hypotéky navýšena o 0,4 % p. a.
  • Sazby v hypoteční kalkulačce již zahrnují slevu 0,2 % p. a. za pojištění nemovitosti a slevu 0,2 % p. a. za pojištění hypotéky od pojišťovny UNIQA a.s. sjednané u nás.

Máte o hypotéku zájem?

Máte zájem o hypotéku a rádi byste ji prodiskutovali s naším hypotečním poradcem? Nechte nám na sebe kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpět. 

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.