zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Spousta výhod a služeb s Visa Benefit programem

Jedinečné výhody a služby pro snadnější cestování a každodenní nákupy.

Atraktivní slevy u obchodníků

Díky programu RB Club a Visa Benefit programu získáte spoustu atraktivních slev. 

Celoroční Cestovní pojištění

Pojištění v ceně karty ochrání vás i vaši rodinu na cestách.

Podrobné informace o produktu

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

Užívejte si výhod kreditní karty Visa Gold 

Pro radost z toho, že si můžete koupit co potřebujete a kdy to potřebujete. 

Kreditní karta může fungovat jako bezúročná půjčka, kterou máte ihned k dispozici. Využíváte peníze banky až do stanoveného limitu a když je splatíte zpátky během bezúročného období – u nás na to máte až 55 dní neplatíte žádné úroky.

  • Úvěrový limit až 500 000 Kč.
  • Vedení karty 199 Kč mesíčně.

Výhody na Letišti Václava Havla v Praze

Vstup ZDARMA do letištního salonku FastTrack Lounge na Terminálu 2 pro držitele karty.

Zpříjemněte si čekání na odlet v letištním salonku s all-inclusive občerstvením, wifi a individuální bezpečnostní kontrolu FastTrack. Pro doprovod  je vstup do salonku jen za 500 Kč.

Sleva 12 % na kryté parkování na Letišti Václava Havla v Praze.


Rodinné Cestovní pojištění zdarma

Celoroční Cestovní pojištění zahrnuje nadstandardní asistenční a právní služby, včetně finanční pomoci. Na cestách ochrání nejen vás, ale i vaši rodinu.


Nonstop Visa lékař na telefonu

Jako držitel karty můžete využít službu Visa lékař na telefonu. Měsíčně máte tři bezplatné telefonické konzultace s lékaři různých specializací. Vyplníte krátký formulář a maximálně do 30 minut se vám ozve kompetentní lékař. Pokud bude nutná návštěva specialisty, může vás lékař ihned objednat.


Visa Asistence

Asistenční služba zajistí veškeré požadavky a přání počínaje výběrem úklidové firmy, hlídání dětí, pomocí s organizací rodinné oslavy, právní služby, asistence při zařizování bytu či domu, zajištění luxusní dovolené nebo okouzlujícího večírku apod.

Bezúročné období

Pro zobrazení videa je potřeba váš souhlas s marketingovými cookies. Změnu nastavení provedete na stránce politika cookies.

Nemusíte se obávat vysokých úroků.

Využijte naše splátkové programy. Nákup zaplacený kreditní kartou si můžete rozložit do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je úrok na kreditní kartě. Například při rozložení čerpané částky do 36 měsíčních splátek bude úrok jen 6,99 % p. a.

Cestujte bez stresu a pohodlně

Poradíme vám, co si zabalit, jak se vyhnout rušné letištní odletové hale nebo které mobilní aplikace vám usnadní pobyt v zahraničí. Dozvíte se také, jak získat výhodný kurz, vybírat z bankomatů a kdy se neobejdete bez kreditní karty.

Přečíst si cestovní tipy

Cestujte bez stresu a pohodlně

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi rovnou kreditní kartu sjednáme.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.