zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Informace o kartě přímo v mobilu

Nevíte kolik ještě můžete čerpat peněz na vaší kreditní kartě? Zda již byla připsána vaše splátka? Kdy se vám generuje výpis a kolik, kdy a kam máte něco zaplatit? Se službou Kredit Info již tyto otázky řešit nebudete.

Nastavte si na vaší kreditní kartě službu Kredit Info a buďte tak vždy informováni, co se s vaší kartou děje.

Jaké informace můžete získat se službou Kredit Info:

  • Provedená platba, včetně aktuálního disponibilního zůstatku – vždy, když nakoupíte nebo vyberete hotovost z bankomatu, obdržíte zprávu o uskutečněné transakci a navíc budete informováni i o tom, kolik Vám ještě k danému okamžiku zbývá k čerpání.
  • Provedená splátka – prostřednictvím SMS Vám dáme informaci, že jsme přijali Vaši splátku a zároveň obdržíte zprávu o aktuálním disponibilním zůstatku po zohlednění přijaté splátky.
  • Vygenerovaný výpis – tato SMS zpráva Vás informuje o tom, že byl k Vaší kreditní kartě vygenerován výpis, kolik jste v posledním zúčtovacím období čerpali peněz z přiděleného limitu a jaká je Vaše minimální splátka. Samotný výpis pak obdržíte způsobem, jaký jste si nastavili, kde si můžete zkontrolovat provedené transakce.

 

Služba není nijak omezena počtem SMS zpráv v rámci jednoho období. Bez ohledu na počet zaslaných SMS zpráv vždy platíte stejný paušální poplatek.