zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Cestovní pojištění

Pojištení chrání vás i vaši rodinu po celém světě

Asistenční služby i právní pomoc v zahraničí

 

Pojištění rekreačních i zimních sportů

Základní informace

  • Pojištění chrání nejen držitele platební karty, ale také spolucestující rodinu (manžel/manželka, druh/družka, vlastní či adoptované děti do 18 let) bez omezení počtu osob.
  • Pojištění se vztahuje na celý svět.
  • Pojištění vás ochrání na všech krátkodobých zahraničních cestách, které nepřesáhnou 60 dnů, pokud na celou dobu cesty bylo pojistné zaplaceno.
  • Pojistné krytí je poskytováno od okamžiku překročení hranice ČR do zahraničí, nejdříve však první den platnosti pojištění, a končí okamžikem překročení hranice ČR ze zahraničí, nejpozději však uplynutím 60. dne ode dne nástupu na cestu, popř. ukončením pojištění.
  • Pojištění se vztahuje i na státy (s výjimkou území České republiky), kde má pojištěný trvalý nebo přechodný pobyt či je jejich občanem, pokud si pojištěný v České republice platí alespoň rok veřejné zdravotní pojištění.
  • Podrobné podmínky pojištění jsou popsány v platné Rámcové pojistné smlouvě o cestovním pojištění uzavřené mezi Raiffeisenbank a.s. a UNIQA pojišťovnou, a.s., v sekci Dokumenty ke stažení.
Covid-19

Uniqa pojišťovna,a.s., poskytuje k cestovnímu pojištění k platebním kartám Raiffeisenbank plnění nad rámec sjednaného pojištění v případě umístění pojištěného do povinné karantény z důvodu pozitivního testu na onemocnění COVID-19 v zahraničí.

Podrobnosti pojistného krytí

Související dokumenty.

Vytiskněte si povinné potvrzení o pojištění odpovědnosti pro lyžování v Itálii

Od 1. 1. 2022 musí mít na italských sjezdovkách lyžaři a snowboardisté sjednané pojištění odpovědnosti (na běžkování se nařízení nevztahuje). Bez pojištění vám hrozí pokuta ve výši 100 až 150 EUR a odebrání skipasu. V případě sjednání individuálního pojištění u UNIQA pojišťovny obdržíte toto potvrzení automaticky.

Cestovní pojištění k Vaší platební kartě obsahuje také pojištění odpovědnosti. Pokud ho budete chtít využít, vytiskněte si tyto dva dokumenty:

Do formuláře dopište datum, kdy jste při cestě na dovolenou překročili/překročíte hranice ČR a své jméno a datum narození. V případě, že cestujete s rodinou, doplňte i údaje spolucestujících osob (partner/ka, děti). Oba dokumenty mějte na sjezdovce vždy u sebe.

V případě, že máte cestovní pojištění sjednáno u BNP Paribas Cardif Pojišťovna (pokud jste si sjednali cestovní pojištění ještě v Equa bank nebo pokud máte již dříve sjednanou kreditní kartu), napište prosím email na adresu CZINFO@CARDIF.COM nebo zavolejte na číslo: 234 240 235. Pojišťovna vám potvrzení zašle obratem.

Související dokumenty

Cestovní pojištění k debetním kartámK2 – sjednané do 10. 3. 2013 je platné dle rámcové pojistné smlouvy č. 1360500130.
K4P – sjednané od 11. 3. 2013 do 10. 12. 2023 je platné dle rámcové pojistné smlouvy č. 1360500240.

Cestovní pojištění ke kreditním kartámK2 – sjednané do 31. 12. 2012 je platné dle rámcové pojistné smlouvy č. 1360500130.
K4 – ke Zlaté kreditní kartě poskytnuté v ceně karty je platné dle rámcové pojistné smlouvy č. 1360500130.
K4P – ke kreditní kartě sjednané do 10. 12. 2023 a pojištění poskytnuté v ceně ČSA kreditní karty je platné dle rámcové pojistné smlouvy č. 1360500240.