zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Užijte si pohodlí letištních salonků LoungeKey

V příjemném prostředí salonků si užijete výjimečné služby na více než 1 100 místech po celém světě.

V ceně vstupu je bezplatné čerpání služeb, které daný salonek poskytuje – například občerstvení, Wi-Fi nebo zpravodajství.

Držitelé karty Debit Mastercard GOLD mají ročně 4 vstupy zdarma (Nevztahuje se ke kartě Debit Mastercard GOLD BASE).

Do salonku můžete pozvat i rodinu, přátele nebo kolegy, kteří cestují s vámi  a můžete tak uplatnit své 4 vstupy zdarma i na ně.

TIP

Pro své cesty můžete také využít Mastercard Lounge v Praze, Vídni a Bratislavě. Zjistěte o nich více.

Salonky LoungeKey jsou po celém světě

LoungeKey Airport Lounge Program nabízí možnost strávit čas při čekání na letišti v pohodlí luxusních salonků. Během čekání na letadlo můžete v salonku v klidu pracovat, sledovat televizi, číst si noviny nebo jen tak odpočívat před letem. Kvalitní servis a komfortní služby jsou samozřejmostí. 

Salonky LoungeKey jsou po celém světě

Pozvěte si hosty

Jako držitel karty Debit Mastercard GOLD můžete využívat salonky po celé světě, navíc do nich exkluzivně získáte 4 vstupy zdarma, které můžete uplatnit i pro vámi pozvané hosty. Doporučujeme, abyste si salonek vyhledali ještě před cestou na www.loungekey.com/rbcz.

Pozvěte si hosty

Jak probíhá vstup do VIP salonku?

Při vstupu do salonku obsluze sdělte informaci, že využíváte Program LoungeKey Airport Lounge a předložte svou platební kartu a palubní lístek. Protože můžete salonek využít právě díky své kartě, je nutné, aby ji obsluha ověřila pomocí platebního terminálu (nebo zadáním čísla karty do zabezpečeného webového portálu).

PIN při samotném ověřování karty nikam nezadáváte. Jedná se pouze o to, aby se vaše návštěva zaevidovala.

Po ověření budete požádáni o podpis účtenky s uvedeným datem, místem návštěvy a počtem osob, které s vámi do salonku vstupují. Doporučujeme, abyste si potvrzení schovali kvůli případným reklamacím.

Více informací k letištním salonkům

Registraci řešit nemusíte

Před samotným vstupem do Lounge není třeba řešit žádnou registraci a postačí vám k němu pouze platná debetní karta Debit Mastercard GOLD a palubní vstupenka. Nezáleží ani na tom, s jakou leteckou společností poletíte, ani na cestovní třídě.

Vstupy, které máte do salonků v rámci Mastercard Gold zdarma, můžete využít i pro svou rodinu nebo přátele. V takovém případě je jednoduše uplatníte ze svých ročních volných přístupů. Počet hostů, které s sebou vezmete, zpravidla nebývá nijak omezený. Může se ovšem stát, že půjde o salonek s určitou kapacitou, a proto ji doporučujeme raději předem ověřit přímo na stránkách www.loungekey.com/rbcz.  Nebo si stáhněte aplikaci do mobilního telefonu, ať ji máte na cestách neustále po ruce.

Mastercard Lounge

S kartou Debit Mastercard GOLD můžete nadále čerpat i výhody benefitního programu Mastercard, včetně vstupu do salonku na Letišti Václava Havla v Praze, do salonků SKY Lounge a VIENNA Lounge na letišti ve Vídni a do Caproni Lounge na letišti v Bratislavě zdarma*

*) Protože tento exkluzivní benefit jsme zajistili pouze pro naše prémiové klienty, informaci o vstupu zdarma na stránkách  www.mastercard.cz/premium od Mastercard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank.

Nejčastější dotazy