zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Vrátíme vám 1 % z nákupů

Z nákupů placených kartou můžete dostat zpět až 1 800 Kč ročně.

Spousta výhod jen za 50 Kč měsíčně

Zaplatíte pár korun měsíčně, ale získáte spoustu výhod a slev, které vám zpříjemní každý den.

Balíček pojištění KOMFORT

V ceně karty je balíček nejoblíběnějších pojištění pro bezpečnější nakupování.

Kreditní karta na půl roku zdarma

 U nás můžete mít kreditní kartu prvních 6 měsíců bez poplatku za vedení.

 Jak získat kartu na půl roku zdarma?

  • Stačí si od 1. 6. do 31. 8. 2024 sjednat kreditní kartu STYLE nebo RB PREMIUM.
  • Pokud jste v posledních 6 měsících u nás neměli žádnou kreditní kartu, nebudeme vám k vaší nově sjednané kartě STYLE nebo RB PREMIUM prvních 6 měsíců účtovat poplatek za vedení karty.

Podmínky akce 

Podrobné informace o kartě

Užívejte si výhod kreditní karty STYLE

Pro radost z toho, že si můžete koupit co potřebujete a kdy to potřebujete. 

Kreditní karta může fungovat jako bezúročná půjčka, kterou máte ihned k dispozici. Využíváte peníze banky až do stanoveného limitu a když je splatíte zpátky během bezúročného období – u nás na to máte až 55 dní – neplatíte žádné úroky.

 
  • Poplatek za vedení karty 50 Kč měsíčně nebo ho můžete zaplatit z nasbíraných odměn
  • Úvěrový limit až 500 000 Kč

Vrátíme vám až 1 800 Kč ročně z vašich nákupů

Vrátíme vám 1 % z vašich nákupů (max. 150 Kč měsíčně) zpět na váš účet nebo si jimi předplatíte poplatek za vedení karty na celý rok.

Balíček pojištění pro bezpečné nakupování v ceně karty

Balíček pojištění KOMFORT ochrání vaši kartu i osobní věci a ještě získáte o rok delší záruku na spotřebiče a elektroniku hrazené kreditní kartou.

Atraktivní slevy u stovek obchodníků

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

TIP: Nemusíte se obávat vysokých úroků.

Využijte naše splátkové programy. Nákup zaplacený kreditní kartou si můžete rozložit do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je úrok na kreditní kartě. Například při rozložení čerpané částky do 36 měsíčních splátek bude úrok jen 6,99 % p. a.

Cestujte bez stresu a pohodlně

Poradíme vám, co si zabalit, jak se vyhnout rušné letištní odletové hale nebo které mobilní aplikace vám usnadní pobyt v zahraničí. Dozvíte se také, jak získat výhodný kurz, vybírat z bankomatů a kdy se neobejdete bez kreditní karty.

Přečíst si cestovní tipy

Cestujte bez stresu a pohodlně

Přehled kreditních karet

Stále hledáte kreditní kartu, která se k vám hodí nejlépe? Podívejte se na přehledné a jednoduché srovnání nabízených karet.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi rovnou kreditní kartu sjednáme.

Nepovinné
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.