zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Kreditní karta STYLE

Atraktivní slevy v rámci programů RB Club a Priceless Prague

Vrátí vám 1 % z vašich nákupů, max. 150 Kč měsíčně

V ceně karty balíček pojištění KOMFORT

Užívejte si výhod vaší kreditní karty

Díky kreditní kartě STYLE vám vrátíme až 1 % z každého vašeho nákupu, získáte exkluzivní slevy u stovek obchodníků a další výhody.

Finanční limit až 300 000 Kč

Bezúročné období až 55 dní

Rychlé a bezpečné bezkontaktní platby kartou nebo mobilem

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

 

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu RB CLUB můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

priceless

Se STYLE kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard zvýhodněný vstup do salonku MC Lounge na Letišti Václava Havla v Praze, SKY Lounge a VIENNA Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni Lounge na letišti v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby Mastercard Asistent, které vám seženou řemeslníka, architekta či hodinového manžela, zajistí doručení nákupu, drogerie či květin, doporučí ověřený e-shop nebo poradí s novými koníčky pro vás i vaši rodinu.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody kreditní karty STYLE

 
  • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.
  • V ceně karty máte i balíček pojištění KOMFORT. Poskytne bezpečí vám, vašim nákupům i osobním věcem.
  • Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. 

Vrátíme vám 1 % z vašich nákupů

Nakupujte doma a v zahraničí, plaťte kartou i na internetu a získejte z Vašich nákupů zpět až 150 Kč měsíčně.  Nasbírané odměny načerpáte jednoduše přes mobilní či internetové bankovnictví zpět na běžný či spořicí účet v Raiffeisenbank nebo si jimi předplatíte poplatek za správu karty na celý rok (možné od 1. 8. 2020).

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby kartou u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Bezúročné období

Pro zobrazení videa je potřeba váš souhlas s marketingovými cookies. Změnu nastavení provedete na stránce politika cookies.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.