Co získáte o dnech Marianne

Znásobte výhody kreditní karty Style extra slevami a bonusem. S naší kartou můžete o dnech Marianne nakupovat skutečně stylově.

 • Bonus až 500 Kč na váš první nákup

 • Sleva od partnerů dnů Marianne

 • Dodatečná sleva 3 % nebo dárek

Výhody kreditní karty Style

Kreditní karta Style vás odměňuje 365 dní v roce. I po skončení dnů Marianne s ní můžete výhodně nakupovat.

 • Vrátíme vám 1 % z vašich plateb, až 129 Kč měsíčně

 • Slevy až 25 % u vybraných obchodníků v rámci PREMIUM RB CLUB

 • Bezúročné období až 55 dní

 • Finanční limit až 300 000 Kč

 • Pojištění KOMFORT v ceně karty

 • K účtu eKonto KOMPLET vedení karty ZDARMA

Slevy až 25 % u partnerů programu PREMIUM RB CLUB

Při platbě platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte automaticky výhody a slevy u více než 1 400 obchodníků po celé České republice v oblasti gastronomie, nakupování, cestování, péče o tělo, zdraví a volného času. 

Podívejte se na slevy partnerů PREMIUM RB CLUB

Jak získáte bonus až 500 Kč?

 • 1.

  Online žádost

  Vyplňte krátkou žádost prostřednictvím této stránky. Budete potřebovat pouze občanský průkaz a několik minut vašeho času.

  ZAŽÁDEJTE O KARTU ONLINE
 • 2.

  Potvrzení

  Během pár minut od vyplnění žádosti vám e-mailem zašleme nabídku a v případě schválení žádosti i informaci o schválení s dokumenty k vašemu prostudování.

 • 3.

  Podepsání smlouvy a aktivace

  Do 7 pracovních dní vás bude telefonicky kontaktovat kurýr ze společnosti Dropick, se kterým si domluvíte termín a místo schůzky, na které podepíšete smlouvu o vaší kreditní kartě. PIN k této kartě vám automaticky zašleme na korespondenční adresu uvedenou v žádosti. Její aktivaci provedete jednoduše první platbou u obchodníka se zadáním PIN kódu. Od té chvíle můžete začít využívat všech jejich výhod.

 • 4.

  Čerpání výhod

  Za první nákup nově zřízenou kreditní kartou STYLE vás odměníme mimořádným bonusem až do výše 500 Kč. Seznamte se s podrobnými podmínkami akce.

Kontaktní formulář

Máte zájem o kreditní kartu nebo se chcete na něco zeptat? Zanechte nám kontakt a my se vám co nejdříve ozveme zpět.

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Aby bylo možné odeslat formulář, je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů
 
 * Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů. Dále potvrzuji seznámení s obsahem informačního memoranda, jehož aktuální znění lze kdykoliv získat na webových stránkách nebo v pobočkách Raiffeisenbank a.s, včetně poučení tom, jak Raiffeisenbank a.s. údaje zpracovává, a rovněž o mých právech. 
 
 

Reprezentativní příklad

 • Výše úvěrového limitu
  40 500 Kč
 • Počet splátek
  12 za rok
 • První měsíční splátka
  3 425 Kč
 • Úroková sazba
  23,99 %
 • RPSN
  30,01 %
 • Celkem zaplatíte
  46 363 Kč

Výpočet hodnoty RPSN a celkové částky, kterou má Klient zaplatit, vychází z parametrů úvěru uvedených v tabulce a dále z následujících předpokladů:

Klient vyčerpal spotřebitelský úvěr (Úvěrový limit) okamžitě v plné výši formou bezhotovostní transakce (platby u obchodníka), přičemž úvěr je poskytnut na dobu jednoho roku a jistina úvěru je splácena ve stejných měsíčních platbách počínaje jeden měsíc po dni prvního čerpání dle splátkového kalendáře uvedeného níže. Měsíční poplatek za správu Karty je v souladu se Smlouvou účtován měsíčně, případný roční poplatek za správu Karty je účtován v okamžiku čerpání spotřebitelského úvěru.

Celková částka, kterou má Klient zaplatit, představuje součet Úvěrového limitu (vyčerpané jistiny) a celkových nákladů úvěru, tedy úroků vypočtených s použitím zápůjční úrokové sazby pro bezhotovostní transakce a poplatků uvedených v tabulce výše.

Jiné mechanismy čerpání či splácení spotřebitelského úvěru mohou vést k vyšším hodnotám RPSN a dalších parametrů spotřebitelského úvěru uvedených v příkladu výše. RPSN a celková částka, kterou má Klient zaplatit, je stanovena na základě modelového příkladu a předpokladů stanovených zákonem č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Pro výpočet jsou použity parametry úvěru platné ke dni podpisu Návrhu Smlouvy.