zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Atraktivní slevy

Díky programu RB Club získáte spoustu atraktivních slev u obchodníků.

Vedení karty ZDARMA

Kartu máte vždy po ruce jako peněžní rezervu pro snadnější řešení neočekávaných výdajů. 

ZDARMA Pojištění prodloužené záruky

Na vybrané zboží koupené kartou získáte prodlouženou záruku.

Podrobné informace o kartě

Užívejte si výhod kreditní karty EASY

Pro radost z toho, že si můžete koupit co potřebujete a kdy to potřebujete. 

Kreditní karta může fungovat jako bezúročná půjčka, kterou máte ihned k dispozici. Využíváte peníze banky až do stanoveného limitu, a když je splatíte zpátky během bezúročného období – u nás na to máte až 55 dní – neplatíte žádné úroky.

  • Vedení kreditní karty ZDARMA.
  • Úvěrový limit až 500 000 Kč.
  • Hodí se při cestování do zahraničí. Jsou místa, kde s jinou kartou než kreditní nezaplatíte.

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.


ZDARMA Pojištění prodloužené záruky

Pojištění prodloužené záruky vám zajistí o rok delší záruku na vybrané domácí spotřebiče a elektroniku zakoupené kartou.


Nevšední zážitky s Programem Priceless Prague/Cities

Podívejte se na místa, kam byste se jinak nedostali, ochutnejte jídla od vyhlášených šéfkuchařů, nahlédněte do zákulisí kulturních a sportovních akcí, zúčastněte se společenských událostí, výstav, prohlídek a mnoho dalšího. Stačí si svoji kreditní kartu Mastercard zaregistrovat na www.priceless.com a vybrat si zážitek.

TIP: Nemusíte se obávat vysokých úroků.

Využijte naše splátkové programy. Nákup zaplacený kreditní kartou si můžete rozložit do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je úrok na kreditní kartě. Například při rozložení čerpané částky do 36 měsíčních splátek bude úrok jen 6,99 % p. a.

Cestujte bez stresu a pohodlně

Poradíme vám, co si zabalit, jak se vyhnout rušné letištní odletové hale nebo které mobilní aplikace vám usnadní pobyt v zahraničí. Dozvíte se také, jak získat výhodný kurz, vybírat z bankomatů a kdy se neobejdete bez kreditní karty.

Přečíst si cestovní tipy

Cestujte bez stresu a pohodlně

Přehled kreditních karet

Stále hledáte kreditní kartu, která se k vám hodí nejlépe? Podívejte se na přehledné a jednoduché srovnání nabízených karet.

Chcete vědět více? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi rovnou kreditní kartu sjednáme.

Nepovinné
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.