Přehled aktuálních zpráv

Upozornění na podvodné emaily

07. 10. 2019

Bezpečnost vašich financí bereme zodpovědně a stavíme ji vždy na první místo.

Elevator Lab Challenge zná vítěze

17. 07. 2019

Fintech společnosti z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska se v průběhu května a června mohly přihlásit do programu Elevator Lab Challenge, který organizovala slovenská Tatra banka.

EMEA Finance: RBI je nejlepší bankou v regionu CEE a CIS

08. 07. 2019

Celkem 26 ocenění pro skupinu RBI v soutěži „Europe Banking Awards“ pořádané časopisem EMEA Finance. Oceněny byly všechny dceřiné banky RBI působící ve střední a východní Evropě (CEE). „Nejlepší banka“, „Nejlepší zahraniční banka“, „Nejlepší investiční banka“ či „Nejlepší privátní banka“ ve 14 zemích.

Tomáš Rosa: Kryptokalypsa může přijít do 15 let

06. 06. 2019

Tomáš Rosa, kryptolog Raiffeisenbank, přednášel na konferenci Digitální identita, a svůj příspěvek věnoval rizikům kvantových počítačů. Během konference řekl, že kvantové počítače v budoucnu kromě dalších věcí umožní prolomit většinu dnes používaných šifrovacích algoritmů.

Raiffeisenbank ukončuje směnárenské služby

13. 03. 2019

Raiffeisenbank od 1. dubna 2019 zruší směnárenské služby. Důvodem je klesající zájem o tyto služby a měnící se legislativa.

Rozhovor: Banky nemusejí spěchat se zvyšováním úroků z hypoték

07. 03. 2019

České banky se v marketingových kampaních chlubí digitalizací a otevřeným bankovnictvím.

Platební styk na konci roku

07. 12. 2018

Lhůty platné pro mezibankovní tuzemské a zahraniční platby na konci roku 2018.

Klientsky nejpřívětivější bankou roku je opět Raiffeisenbank!

30. 10. 2018

V soutěži Hospodářských novin „Nejlepší banka“ byla Raiffeisenbank počtvrté v řadě vyhlášena Klientsky nejpřívětivější bankou roku.

O úspěchu Raiffeisenbank v kategorii s názvem Klientsky nejpřívětivější banka rozhodla kritéria hodnocená klienty, jako jsou náklady na vedení účtu, sankční a mimořádné poplatky, sazby, šíře poskytovaných produktů a služeb, dostupnost banky a v neposlední řadě kvalita její komunikace s klienty.

Začíná „druhé dějství“ – již druhou sezónu je Raiffeisenbank generálním partnerem Národního divadla

25. 10. 2018

Aktuální divadelní sezóna je v Národním divadle opět spojena se značkou Raiffeisenbank. Poté, co jsme se stali v minulém roce generálním partnerem Národního divadla, chceme i nadále podporovat a rozvíjet kvalitní uměleckou tvorbu, kterou Národní divadlo na všech svých scénách přináší.