Otvíráme novou pobočku v Mělníku

Thu Dec 08 00:00:00 CET 2016

Mělnická pobočka Raiffeisenbank nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i firem.

Nově otevřená pobočka patří mezi menší pobočky, které však poskytují komplexní spektrum služeb. Ředitelem nové pobočky se stal Jiří Tichota.

„U příležitosti otevření nové pobočky jsme vytvořili časově omezenou speciální produktovou nabídku a snížili jsme úrokovou sazbu u nově poskytnutých úvěrů. Všichni klienti tak mají možnost na naší pobočce získat úvěr se speciální roční sazbou 7,9 %. O dalších akcích spojených s naším příchodem do města se klienti dozvědí nejen na naší pobočce. Těšíme se na všechny, kteří k nám do mělnické Raiffeisenbank přijdou,“ říká ředitel nové pobočky Jiří Tichota.

U příležitosti slavnostního zahájení provozu převzal starosta města Ctibor Mikeš šek na třicet tisíc korun na podporu kulturně vzdělávacího projektu známé hudebnice a výtvarnice s místními kořeny Milli Janatkové. Druhý šek na dvacet tisíc korun převzal Ludvík Hess na provoz mělnického babyboxu.

Mělnická pobočka je v pořadí již sedmou otevřenou pobočkou RB v tomto roce.

Adresa pobočky: Karla IV. 183/17, Mělník

Otevírací doba pobočky

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky