Novinky v investicích

K 1.1.2018 dojde k přechodu všech investičních produktů v Raiffeisenbank do aplikace RBroker.

Aplikace RBroker v designu nového internetového bankovnicví vám umožní obsluhu svých investic bez nutnosti návštěvy pobočky - stačí se do aplikace přihlásit přes vaše internetové bankovnictví přes tlačítko RBroker-vstup.  

Nová aplikace umožňuje mimo jiné zasílání elektronických výpisů a nákup investičních nástrojů z rozšířené nabídky produků. V RBroker si budete moci přímo zadávat nákupní pokyny, stejně jako nastavovat a upravovat pravidelné pokyny pro nákup investic.  

Důležitá informace: 

Z technických důvodů spojených s převodem služeb bude v pracovních dnech od 28. 12. 2017 do 5. 1. 2018 pozastavena nabídka, prodej a odkup podílových fondů obhospodařovaných Raiffeisen investiční společností, a.s. a Raiffeisen Kapitalanlage-Gesellschaft m.b.h.

Informace spojené s přerušením obchodování (pdf)

 

Ukázky designu nového systému 

Přehled portfolia - Na nové základní obrazovce máte aktuální přehled o svých investicích s jejich současnou hodnotnou, výkonností a spoustou dalších užitečných informací. Dále zde můžete provést rychlý nákup nebo prodej cenného papíru, případně přímo přejít na stránku se základními informacemi o daném cenném papíru. 

Přehled portfolia

Nákup fondu - V novém rozhraní pro nákup můžete z nabídky zvolit cenný papír, do kterého chcete investovat. Po zadání investované částky se dozvíte i skutečnou celkovou sumu včetně poplatku. 

 Nákup fondu

Přehled transakcí - V přehledu transakcí uvidíte všechny své transakční operace s možností rozšířeného vyhledávání a filtrování. Pro vaši snazší evidenci si můžete seznam transakcí jednoduše stáhnout v tabulce Microsoft Excel.  

 Přehled transakci

Přehled pravidelných pokynů - Čeká vás jednoduché zadávání a úprava pravidelných pokynů k nákupu cenných papírů přímo v aplikaci RBroker.  

Seznam investic

Investiční dotazník - Nově budete mít možnost si sami vyplnit investiční dotazník bez nutnosti návštěvy pobočky. 

Dotazník v menu

 

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky