zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Výhody našich hypoték

Rychlost
Hypotéku vyřídíme do tří dnů. Čerpání úvěru je pak možné již na návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí - urychlení až o několik týdnů.

Jednoduchost
Odhad ceny nemovitosti zařídíme za vás, podklady ke schválení nám stačí elektronicky, u výstavby navíc nemusíte dokládat faktury.

Profesionalita
Naši zkušení odborníci ve specializovaných centrech ochotně a srozumitelně vysvětlí vše, co se týká vaší hypotéky.

Respekt
Chápeme vaše potřeby a díky široké nabídce produktů dokážeme najít řešení pro každou situaci.

 

Jak probíhá sjednání hypotéky

Spočítejte si hypotéku

Spočítejte si hypotéku v naší kalkulačce a zanechte nám na sebe kontakt. Zavoláme zpět a probereme s vámi váš záměr. Poté vám sjednáme schůzku na našem hypotečním centru, kde vám připravíme nezávaznou nabídku s garancí úrokové sazby na 30 dnů. Totéž můžeme učinit i po telefonu. S garancí sazby na 30 dnů budete mít dost času na vyřízení hypotéky.

  SPOČÍTAT HYPOTÉKU

Žádost o hypotéku

Předáte nám žádost o hypoteční úvěr včetně pár dokumentů potřebných ke schválení. Náš hypoteční poradce vám předem sdělí, jaké budou potřeba. Jedná se o doklady totožnosti, doklady k vašim příjmům a dokumenty týkající se prokázání účelu úvěru (např. návrh kupní smlouvy na nemovitost).

Tip: Veškeré dokumenty nám můžete poslat elektronicky.
Tip: S hypotékou Naruby stačí, když si nemovitost najdete do 11 měsíců po podpisu smlouvy.

Schválení a podpis smlouvy

Již do 3 dnů od převzetí kompletních dokumentů k žádosti vás informujeme, zda jsme vaši hypotéku schválili. Následně vám pošleme smluvní dokumentaci k prostudování a domluvíme se s vámi, kdy a jak smlouvu podepíšete.

Čerpání hypotéky

Na řadu přichází nejdůležitější část – čerpání finančních prostředků z hypotéky. Po dodání potřebných podkladů se s vámi domluvíme, kdy a jak budete hypoteční úvěr čerpat. Následně si můžete začít plnit sny o dokonalém bydlení.

Sjednejte si úvěr, i když nemáte vybranou nemovitost

Buďte ve výhodě oproti ostatním zájemcům o nemovitost. S hypotékou naruby s vámi sjednáme úvěr, i když ještě nemáte vyhlédnutý váš vysněný domov. Stačí si pak vybrat ideální dům nebo byt a hypotéku bez průtahů načerpat.

Sjednejte si úvěr, i když nemáte vybranou nemovitost

Hypotéka po telefonu

Splňte si sen o vlastním bydlení, aniž byste museli trávit čas na pobočce nebo Hypotečním centru. Vyřiďte maximum z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Hypotéka po telefonu