zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Výběry z bankomatů ZDARMA

Neřešte, z jakého bankomatu zrovna vybíráte a zvolte ten, který máte po ruce.

Žádné poplatky za vedení účtu

Náš CHYTRÝ účet je zdarma a bez podmínek. Jde o účet, který nemá žádný háček.

Založení online do 10 minut

Založení z pohodlí domova? Samozřejmě. Sjednejte si účet jednoduše online za 10 minut.

Jak bezpečně vybírat z bankomatů doma i v zahraničí

Použijte naši kartu a máte výběry z bankomatů po celém světě zdarma. Při cestách do zahraničí si dejte pozor. Výběry zdarma se nevztahují na poplatky účtované třetími stranami, např. provozovateli bankomatů. Hlídejte si také DCC (Dynamic Currency Conversion). Jde o službu, kdy vám bankomat sám přepočítá koruny na zahraniční měnu. Bohužel často v nevýhodném kurzu. Proto doporučujeme vybírat přímo v lokální měně a směnu nechat na nás.

Ostatní klienti u účtu rádi využívají

Platba na kontakt

Ulehčujeme vám platby mezi přáteli, známými a v rodině. Už nepotřebujete znát číslo účtu. Jednoduše si se svými blízkými můžete posílat platby na telefonní číslo.

Okamžité platby zdarma

Převádějte peníze 24/7. Na účtu budou během chvilky a ve vteřině je převedeme i o víkendu. Okamžitou platbu snadno zadáte v internetovém i mobilním bankovnictví.

Zvyšujeme bezpečnost plateb

Nastavte si maximální denní limit pro odchozí platby z internetového a mobilního bankovnictví. Platby kartou na internetu můžete kdykoli vypnout a znovu zapnout.

Digitálně uložená karta

V aplikaci zjistíte, v jakých digitálních peněženkách a u jakých obchodníků máte kartu uloženou. Když budete chtít, můžete kartu pro daný e-shop pohodlně zablokovat.

Spořicí účet

Vedení spořicího účtubonusovou sazbou při aktivním využívání. Zřízení účtu, vedení účtu i bezhotovostní transakce jsou zdarma.

Slevy v programu RB Club

Ušetříte až 30 % a nakupovat se slevou můžete na více než 1 900 místech. Slevy do e-shopů, na jídlo i cestování. Stačí, když budete platit debetní nebo kreditní kartou RB.

CHYTRÝ účet nabízíme také podnikatelům

Účet bez poplatků a s výběry ze všech bankomatů na světě zdarma máme i pro podnikatele. Spravujte své osobní a firemní finance v mobilním nebo internetovém bankovnictví na jeden klik. 

Stačí si sjednat CHYTRÝ účet pro podnikatele.


Další služby, které se mohou hodit

  • RB směnárna
    Za 39 Kč měsíčně můžete se svým účtem spravovat až 14 různých měn v RB směnárně a získat tak výhodnější kurz kdykoliv bez omezení.
  • AKTIVNÍ účet
    Sjednat si můžete i náš AKTIVNÍ účet. Jde o tzv. multiměnový účet, se kterým můžete pod jedním číslem účtu spravovat až 18 různých měn. Platbu v EUR máte zdarma.
  • Převedení účtu
    Váš účet k nám jednoduše převedete online. Při sjednávání účtu uvedete, jestli chcete váš původní účet dál používat nebo zrušit a my veškeré papírování vyřídíme za vás. O nic dalšího se tak nemusíte starat.

 

Máte zájem o účet? Nechte nám na sebe kontakt.

Rádi vám odpovíme na všechny dotazy nebo přímo sjednáme schůzku na pobočce.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Nepovinné
Toto pole je povinné
Zadejte platný email