Bezpečné bankovnictví

 

Bezpečnost mobilního bankovnictví

Banka vždy kladla velký důraz na zabezpečení bankovní aplikace a všech služeb spojených s mobilním bankovnictvím. Proto jsme princip "dvoufaktorové autentizace".

Postup pro ověření komunikace

Ověření, zda opravdu komunikujete se serverem Raiffeisenbank můžete nyní provést ve Vašem internetovém prohlížeči podle našeho postupu. Určeno pro nejčastěji používané prohlížeče.

Bezpečnost platebních karet

Při úhradě za zboží nebo služby a při výběrech hotovosti z bankomatu nebo v bankovní síti prostřednictvím platební karty dodržujte základní bezpečnostní zásady. Snížíte tím možná rizika plynoucí z nesprávného použití Vaší platební karty.

Bezpečnost internetového bankovnictví

Bezpečnost má pro nás velmi vysokou prioritu, a proto jí věnujeme maximální odbornou péči. Vícestupňové zabezpečení přístupu ke službám osobního účtu eKonto zajišťuje mimořádně kvalitní ochranu.využívající nejvyšších standardů informační bezpečnosti.

Bezpečnostní zásady a pokyny

Ochrana finančních prostředků a osobních informací vyžaduje v dnešní době a zejména v prostředí internetu obezřetné chování. Svým klientům doporučujeme dodržovat následující opatření při využívání online finančních služeb.

Zásady bezpečnosti používání mobilního telefonu

Sebekvalitnější aplikační ochrana se neobejde bez uvážlivého přístupu ze strany uživatele.

Aktualizace certifikátů eKomunikátor

Z bezpečnostních důvodů dochází pravidelě k aktualizaci certifikátů používaných k elektronickému podepisování dávek při vzájemné komunikaci mezi uživatelem a bankou.

Otevřené API bankovnictví

Jednoduchý přístup k otevřeným API službám Raiffeisenbank pro vývojáře webových a mobilních aplikací.

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky