zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

3D SECURE

Služba, se kterou můžete nakupovat kartou na internetu bezpečně a pohodlně, se mění a přechází na novou verzi.

Zabezpečení plateb na internetu

S 3D Secure službou nakupujete bezpečněji, data o kartě jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití ze strany podvodníků, neboť nejsou uložena na straně obchodníka, ani k nim nemá přístup.

Služba je na kartě automaticky aktivována, z vaší strany není potřeba žádné akce. Pokud nakupujete u obchodníka, který 3D Secure zabezpečení podporuje, jste při nákupu automaticky vyzváni k ověření transakce.

Své nákupy na internetu můžete potvrzovat pohodlně přímo v aplikaci RB Klíč. Jak takové ověření probíhá, si můžete prohlédnout v záložce 3D Secure – RB Klíč. Tento způsob ověření je aktuálně nejbezpečnější metodou, která je na trhu k dispozici.

Přesto se můžete setkat s obchodníky, kteří doposud nepřešli na poslední verzi služby a nepodporují potvrzování biometrií. U nich pak bude nutné transakci potvrdit stávajícím způsobem, tedy kódem zaslaným SMS zprávou (záložky 3DSECURE – SMS a starší verze).

3D Secure novější verze – RB Klíč

Obchodník má novou verzi 3D Secure a já RB Klíč

Zadejte údaje

Na stránkách zabezpečené platební brány zadáváte požadované údaje o kartě: zadáte číslo karty, platnost karty a CVC/CVV kód

Ověření transakce

Zobrazí se vám stránka se shrnutím platby a tlačítkem pro Pokračování

potvrzení rb klíč

Notifikace do aplikace RB klíč

Zároveň obdržíte notifikaci do aplikace RB Klíč a v té platbu potvrdíte

rb klic 3d secure

Potvrzení platby

Po potvrzení v mobilní aplikaci se vraťte na stránku se shrnutím platby a kliknutím na tlačítko Pokračovat bude platba dokončena

Nejčastější dotazy ke službě 3D Secure