Přehled tiskových zpráv za rok 2019

Raiffeisenbank spouští Apple Pay

15. 10. 2019

Raiffeisenbank nově umožňuje provádět bezkontaktní platby prostřednictvím iPhonu a Apple Watch. Banka se tak přidává k dalším finančním institucím, které tuto populární formu placení podporují.

Index Exportu: navzdory ochlazení nový rekord exportu na obzoru

10. 10. 2019

Podle aktuálního výpočtu Indexu Exportu v závěru roku neklesnou jen venkovní teploty, ale i výkonnost českého exportu. K červnovému a srpnovému sezónně neočištěnému meziročnímu poklesu přibude do konce roku pravděpodobně ještě jeden pokles.

Raiffeisen investiční společnost nabízí klientům privátního bankovnictví nové strategie

03. 10. 2019

V době, kdy investoři vyhledávají především jednoduchá a nákladově a daňově efektivní řešení, přichází Raiffeisen investiční společnost (RIS) s řešením pro klienty privátního bankovnictví Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank spustila NFC platby pro telefony s operačním systémem Android

25. 09. 2019

Raiffeisenbank nabízí svým klientům od 10. září aplikaci RaiPay pro placení mobilním telefonem a bezkontaktní výběry z bankomatů. Aplikace umožňuje digitalizaci debetních a kreditních karet Raiffeisenbank na chytrých telefonech s operačním systémem Android.

Mobilní aplikace Raiffeisenbank nově zobrazuje loga a adresy prodejců

18. 09. 2019

Pro usnadnění práce s mobilní aplikací zavádí Raiffeisenbank loga obchodníků na přehledy a detaily transakcí, které jsou realizovány platební kartou.