Proč se platit s RaiPay vyplatí

 • Na bezkontaktním terminálu zaplatíte rychle a pohodlně přiložením telefonu, který máte pořád po ruce

 • Telefon můžete použít také k rychlému a bezpečnému výběru z bankomatu

 • V aplikaci si přehledně zobrazíte transakce uskutečněné vaším mobilem

 • V telefonu můžete mít na jednom místě všechny vaše karty, aniž byste si museli pamatovat jejich PIN

Představení aplikace

Co RaiPay umí

Vydejte se na nákupy i bez vaší karty. K platbě u obchodníků vám nyní stačí pouze telefon, se kterým zaplatíte rychle, pohodlně a snadno.

Pro platby mobilem potřebujete mobil s NFC, s operačním systémem Android 5.0 a vyšším, debetní nebo kreditní kartu Mastercard od Raiffeisenbank a nainstalovanou aplikaci RaiPay.

Přidejte si do mobilu všechny svoje karty a mějte je tak vždy po ruce.

V aplikaci si můžete nastavit kteroukoliv z nich jako výchozí. Pokud budete chtít pro platbu použít kartu jinou, stačí si ji před přiložením telefonu k terminálu jednoduše zvolit v aplikaci.

Abyste měli platby mobilem vždy pod kontrolou, transakce provedené vaším telefonem uvidíte ihned po platbě přímo v aplikaci. Tak o nich budete mít neustále přehled.

Jak začít

Chci začít platit s RaiPay. Jak na to? • 1.

  Ověřte si, že máte vše potřebné

  Pro platby s aplikací je třeba mít mobil s NFC, s operačním systémem Android 5.0 a vyšším a debetní nebo kreditní kartu MasterCard od Raiffeisenbank.

 • 2.

  Stáhněte si aplikaci

  Stáhněte si z Google Play naši aplikaci. Zvolte si kontaktní telefon pro zákaznickou podporu a heslo aplikace.

 • 3.

  Přidejte vaše karty

  Načtěte kartu, kterou budete chtít pomocí aplikace platit, pomocí NFC přiložením k zadní části telefonu nebo kartu přidejte ručně. Pro ověření přidání vám přijde jednorázový SMS kód. Pokud chcete přidat více karet, postup jednoduše opakujte. Nezapomeňte před platbou nastavit RaiPay jako výchozí aplikaci pro platby mobilem.

 • 4.

  Vydejte se nakupovat

  Přidáním karet do aplikace máte hotovo a můžete ji okamžitě začít používat. Plaťte díky ní mobilem všude, kde podporují bezkontaktní platby.