zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Proč se platit s RaiPay vyplatí

Na bezkontaktním terminálu zaplatíte rychle a pohodlně přiložením telefonu, který máte pořád po ruce

Telefon můžete použít také k rychlému a bezpečnému výběru z bankomatu

V aplikaci si přehledně zobrazíte u kterých obchodníků máte kartu uloženou bezpečně digitálně

Pomocí RaiPay můžete platit v obchodech i s vaší novou kartu ihned, ještě dřív než vám ji doručíme.

Představení aplikace

Pro zobrazení videa je potřeba váš souhlas s marketingovými cookies. Změnu nastavení provedete na stránce politika cookies.

Co RaiPay umí

Vydejte se na nákupy i bez vaší karty. K platbě u obchodníků vám nyní stačí pouze telefon, se kterým zaplatíte rychle, pohodlně a snadno.

Pro platby mobilem potřebujete mobil s NFC, s operačním systémem Android 8.0 a vyšším, debetní nebo kreditní kartu Mastercard nebo VISA od Raiffeisenbank a nainstalovanou aplikaci RaiPay.

Aplikaci RaiPay stahujte v Google Play obchodě nebo Huawei AppGallery

RYCHLÉ PLATBY MOBILEM

Chci začít platit s RaiPay. Jak na to?Ověřte si, že máte vše potřebné

Pro platby s aplikací je třeba mít mobil s NFC, s operačním systémem Android 8.0 a vyšším a debetní nebo kreditní kartu MasterCard nebo VISA od Raiffeisenbank. Zároveň je třeba mít aktivované mobilní bankovnictví Raiffeisenbank, prostřednictvím kterého aplikaci aktivujete. Pokud to váš telefon podporuje můžete aplikaci a platby zabezpečit otiskem prstu. Od října 2021 je možné RaiPay stáhnout i na telefonech s Huawei AppGallery.

Stáhněte si aplikaci a aktivujte ji

Stáhněte si z Google Play nebo Huawei AppGallery naši aplikaci. Aktivujte aplikaci prostřednictvím mobilního bankovnictví Raiffeisenbank, do kterého Vás přesměrujeme pro potvrzení aktivace. Následně si zvolte heslo pro přístup do aplikace a pro pohodlnější ovládání si rovnou můžete nastavit ověřování otiskem prstu.

Aktivujte vaše karty

Po aktivování aplikace automaticky načteme všechny Vaše debetní i kreditní karty od Raiffeisenbank. Zvolte si, které z těchto karet budete chtít využívat pro NFC placení a tyto karty jednoduše aktivujte. Nezapomeňte před platbou nastavit RaiPay jako výchozí aplikaci pro platby mobilem. 

Vydejte se nakupovat

Přidáním karet do aplikace máte hotovo a můžete ji okamžitě začít používat. Plaťte díky ní mobilem všude, kde podporují bezkontaktní platby. Nebo vybírejte hotovost na bezkontaktních bankomatech.

Co vás zajímá

Novinky a placení v obchodech

Výběry z bankomatů