zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NOVINKY A ZMĚNY

Přečtěte si o nových funkčnostech a změnách v internetovém bankovnictví.

TOP nové funkčnosti

 • Své finance můžete jednoduše a přehledně spravovat na nové hlavní stránce. Uvidíte zde přehled všech svých produktů se základními informacemi, interaktivními grafy a možností rychlé a jednoduché navigace.
 • Přehledná orientace ve vašich platbách díky fulltextovému vyhledávání a možnosti nastavení a uložení rozšířených filtrů.
 • Novinkou je také zjednodušení převodu mezi vlastními účty, kdy pomocí několika kliknutí můžete libovolně přesouvat prostředky mezi svými účty ve zjednodušeném formuláři.
 • Jednoduché a přehledné zadávání SEPA a zahraničních plateb.
 • Kreditní kartu nyní snadno splatíte na pár kliknutí.
 • Detailní přehled investičního portfolia a podílových fondů vidíte hned na hlavní stránce.
 • O nový produkt můžete nyní požádat, ať jste kdekoli. Přímo v internetovém bankovnictví si zažádáte o novou debetní nebo kreditní kartu, založíte si spořicí účet nebo si sjednáte půjčku.
 • Nastavte si splátkový program Nákup na splátky. Své nákupy kreditní kartou ve výši alespoň 2 000 Kč si jednoduše rozložíte do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou, než je standardní sazba na kreditní kartě.
 • Přímo v  internetovém bankovnictví si můžete nastavit splátkový program Hotovost na zavolanou. Z kreditní karty si můžete převést hotovost na libovolný běžný účet v ČR s výhodnější úrokovou sazbou, než je standardní sazba na kreditní kartě. Splácíte pak v pravidelných měsíčních splátkách.
 • Své finance máte ještě více pod kontrolou díky snadnému nastavení služby Informuj mě o pohybech na účtu nebo platbách kartou.
 • Design a ovládání se přizpůsobí jak vašemu počítači, tabletu tak i mobilnímu telefonu.

 

Nejdůležitější změny

Zrušení „Informuj mě“ poštou, faxem a do schránky internetového bankovnictví

Zasílání upozornění „Informuj mě“ poštou, faxem nebo do schránky internetového bankovnictví jsme zrušili. Upozornění o změnách na vašem účtu vám nově bude chodit pouze formou SMS a e-mailu. Je pro nás důležité, abyste měli své finance bezpečně pod kontrolou, proto budeme upozornění zasílat pouze digitální formou na zařízení, která máte neustále k dispozici.

Sjednocení vašich přihlašovacích údajů

Před převodem do nového internetového bankovnictví je nutné sjednotit vaše přihlašovací údaje. Vás, kteří máte v současné době více než jedno klientské číslo/přihlašovací jméno, budeme kontaktovat s kroky, které je třeba učinit. Zvolíte si jeden přihlašovací údaj, který budete dále využívat, ostatní budou zrušeny. Tím zajistíme větší bezpečnost vašich financí.

Zrušení minimálně využívaných služeb

Chceme, aby byl obsah nového internetového bankovnictví co nejpřehlednější a jednoduchý. Proto jsme se rozhodli zrušit služby, které byly využívány minimálně. Do nového internetového bankovnictví nebudou převedeny: Limity na protiúčet, Trvalý příkaz k inkasu, Platba na adresu.