zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

CHCETE SI PŮJČIT NA AUTO?

Využijte AutoPůjčku od Raiffeisenbank nebo Úvěr na auto od Raiffeisen - Leasing.

Vyberte si řešení vhodné právě pro vás.

PoložkyAutoPůjčka od RaiffeisenbankÚvěr na auto od Raiffeisen - Leasing
ŽádostŽádost Žádost vyřídíte online.Žádost Vyplníte kontaktní formulář a my se vám ozveme.
Úroková sazbaÚroková sazba Úroková sazba od 6,7 % p. a. Sazba nezohledňuje stáří vozu.Úroková sazba Úroková sazba od 6,99 % p. a. Sazba zohledňuje stáří vozidla.
Zajištění úvěruZajištění úvěru Úvěr není zajištěn financovaným vozidlem.Zajištění úvěru Úvěr je zajištěn financovaným vozidlem.
Účel úvěruÚčel úvěru Neúčelový úvěr – neptáme se, na co peníze využijete.Účel úvěru Účelový úvěr – na koupi nového nebo ojetého auta nebo motocyklu.
Splácení úvěruSplácení úvěru Splátky si můžete rozložit od 3 měsíců do 10 let.Splácení úvěru Splátky si můžete rozložit od 1 roku do 6 let.
Výše úvěruVýše úvěru Výše úvěru od 5 000 Kč do 800 000 Kč (nezávisí na ceně vozidla).Výše úvěru Výše úvěru od 100 000 Kč do výše ceny vozidla.
Poskytnutí úvěruPoskytnutí úvěru Poskytnutí a vedení úvěru, mimořádná splátka a předčasné splacení ZDARMA.Poskytnutí úvěru Poskytnutí a vedení úvěru, mimořádná splátka a předčasné splacení ZDARMA.
Vlastnictví vozidlaVlastnictví vozidla Vozidlo je od počátku vaše.Vlastnictví vozidla Vozidlo je leasingové společnosti po dobu splácení úvěru.
Technický průkazTechnický průkaz Technický průkaz vám zůstává, nevyžadujeme jej do zástavy.Technický průkaz U úvěrů do 500 000 Kč není Raiffeisen - Leasing zapsána do technického průkazu, ale má jej v úschově.
Další informaceDalší informace Nabídka sazby je platná 30 dní. Peníze můžete mít obratem po podpisu smlouvy, a pokud si auto nevyberete, nevadí, smlouvu nakonec nepodepíšete.Další informace Úvěr můžete použít na už zakoupené vozidlo, a to až do 3 měsíců od jeho pořízení.