Splátkové programy a Bezhotovostní převod

Peníze z vaší karty můžete vedle placení nákupů v obchodě či na internetu také převést na váš účet. Své nákupy si pak můžete rozložit do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou.

Nastavte si výhodné splátky pohodlně v internetovém bankovnictví

Chcete si větší platby kartou rozložit na splátky s výhodnější úrokovou sazbou? Využijte nového internetového bankovnictví, kde si vše nastavíte během několika kliknutí v přehledném a moderním prostředí.

Hotovost na zavolanou

Plánujete větší výdaje, např. novou kuchyňskou linku, renovaci koupelny, opravu auta? Rozložte si je do pravidelných splátek s výhodnější úrokovou sazbou.

Více informací

Bezhotovostní převod

Potřebujete rychle hotovost na platbu, kterou nelze realizovat kartou, např. zaplatit řemeslníkovi? Nechte si převést peníze z karty na váš účet a splácejte podle vašich aktuálních možností.

Více informací

Nákup na splátky

Chcete kartou zaplatit např. novou pračku, sportovní vybavení nebo se chystáte na jiný větší nákup? Rozložte si jeho splácení do pravidelných splátek a ušetřete díky nižší úrokové sazbě.

Více informací

Automatický nákup na splátky

Chcete, aby splácení vašich větších nákupů kartou a výběrů hotovosti nezatížilo tolik váš rozpočet? Využijte automatického rozložení do pravidelných splátek s nižší úrokovou sazbou.

Více informací

FAQ

Nejčastější dotazy k Bezhotovostnímu převodu a ke splátkovým programům.

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky