Splátkové programy a Bezhotovostní převod

Své nákupy kartou a převody hotovosti z karty na běžný účet můžete splácet v pravidlených měsíčních splátkách s výhodnější úrokovou sazbou. Obojí můžete snadno nastavit ve svém internetovém bankovnictví.

Převeďte si peníze z kreditní karty na účet online a splácejte výhodněji

Plánujete větší výdaje? Hodila by se vám dodatečná hotovost za výhodných podmínek? Využijte novinky v internetovém bankovnictví a během několika kliknutí si nastavte splátkový program Hotovost na zavolanou.

Hotovost na zavolanou

Plánujete větší výdaje, např. novou kuchyňskou linku, renovaci koupelny, opravu auta? Rozložte si je do pravidelných splátek s výhodnější úrokovou sazbou.

Více informací

Bezhotovostní převod

Potřebujete rychle hotovost na platbu, kterou nelze realizovat kartou, např. zaplatit řemeslníkovi? Nechte si převést peníze z karty na váš účet a splácejte podle vašich aktuálních možností.

Více informací

Nákup na splátky

Chcete kartou zaplatit např. novou pračku, sportovní vybavení nebo se chystáte na jiný větší nákup? Rozložte si jeho splácení do pravidelných splátek a ušetřete díky nižší úrokové sazbě.

Více informací

Automatický nákup na splátky

Chcete, aby splácení vašich větších nákupů kartou a výběrů hotovosti nezatížilo tolik váš rozpočet? Využijte automatického rozložení do pravidelných splátek s nižší úrokovou sazbou.

Více informací

FAQ

Nejčastější dotazy k Bezhotovostnímu převodu a ke splátkovým programům.

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky