zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Nabídka úrokové sazby platí 30 dnů

Sazbu z nabídky vám garantujeme 30 dnů. Máte tedy čas si vše promyslet a zařídit.  

Bez zbytečného čekání

Hypotéku vyřídíme do tří dnů od převzetí dokumentů. K čerpání úvěru stačí návrh na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí. 

Snadné pořízení nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti zařídíme za vás, dokumenty nám můžete poslat i elektronicky a u výstavby nemusíte dokládat faktury. 

Kalkulačka hypotéky

Varianty hypotéky na bydlení

Klasik - nejoblíbenější varianta hypotéky

Vhodná varianta pro:
  • Koupi, výstavbu nebo rekonstrukci nemovitosti
  • Vypořádání majetkových poměrů
  • Zpětné profinancování již uhrazených prostředků
  • Koupi podílu v bytovém družstvu
Vhodná varianta pro:
  • Půjčit si můžete až 20 milionů Kč. Až 20 % z hypotéky můžete použít na cokoliv – třeba na vybavení domácnosti. 
  • Půjčíme vám až 90 % z hodnoty nemovitosti, kterou dáte do zástavy. 
  • Úvěr můžete splácet 5–30 let. 
  • O hypotéku mohou společně žádat až 4 osoby (nejvýše ze dvou domácností). 
  • Dobu fixace, během které se úroková sazba nemění, si můžete zvolit na 1–7, 10 a 15 let.  

  Spočítat v kalkulačce

 

Jak probíhá sjednání hypotéky

Nabídka s garantovanou sazbou

Hypotéku si můžete nezávazně spočítat v naší kalkulačce, ve které snadno zjistíte, kolik vám můžeme půjčit. Stačí, když kliknete na Získat nabídku a vyplníte několik základních údajů. Nabídku vám hned pošleme e-mailem. Naše nabídka vás k ničemu nezavazuje, zato my vám úrokovou sazbu garantujeme 30 dnů.

Spočítat hypotéku

Vyplnění žádosti a dodání dokumentů

Zavoláme vám a naplánujeme osobní schůzku s naším hypotečním poradcem nebo s vámi vyřídíme žádost o hypotéku telefonicky. Dozvíte se, jaké dokumenty od vás budeme potřebovat.

Ocenění nemovitosti

Vaši nemovitost oceníme online nebo vám zajistíme odhadce, který vás kontaktuje za účelem vyhotovení odhadu nemovitosti.

Schválení hypotéky a podpis smlouvy

Jakmile nám dodáte potřebné dokumenty, vaši hypotéku vyřídíme do 3 dnů. Po schválení hypotéky vám zašleme k prostudování smluvní dokumentaci. S hypotečním poradcem smlouvy proberete a domluvíte se na způsobu jejich podpisu. Smlouvy můžete podepsat osobně na našem hypotečním centru nebo elektronicky v internetovém bankovnictví.

Čerpání hypotéky

Hypotéku můžete čerpat jednorázově nebo postupně. Záleží jen na vás. Žádost o čerpání můžete zadat v internetovém nebo mobilním bankovnictví.

Máte o hypotéku zájem?

Máte o hypotéku zájem?

Nechte nám na sebe kontakt. Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy a v případě zájmu s vámi sjednáme hypotéku.

Nepovinné

* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.