zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

ODPOVĚDNÁ BANKA

Přístup k odpovědnému podnikání a udržitelnosti navazuje v Raiffeisenbank na historických kořenech, které vybudoval jeden z prvních odpovědných bankéřů Friedrich Wilhelm Raiffeisen. Banka sleduje dopady svého působení zejména v oblasti sociální, ekonomické a v oblasti životního prostředí.

Raiffeisenbank má odpovědnost za svěřené finanční prostředky svých klientů, proto na předních místech poTop odpovědná firma 2015zornosti stojí témata spojená s etickým a transparentním přístupem. Jednání zaměstnanců banky vychází z etického kodexu skupiny Raiffeisen. Jde o principy chování, kterými se v každodenním pracovním životě zaměstnanci řídí a představují víc, než jen pouhou povinnost. Výrazně tak přispívají k firemní kultuře a ke skutečným vztahům, které má banka ke klientům, k zaměstnancům, dodavatelům i partnerům.

Raiffeisenbank je společensky odpovědná firma, člen platformy Byznys pro společnost, která je národním partnerem organizace CSR Europe.

Za celkový společensky odpovědný přístup k podnikání získala Raiffeisenbank v roce 2015 bronzový certifikát v rámci ocenění Top odpovědná firma.