Na jaře jsou v Raiffeisenbank štědří…

Mon Mar 04 00:00:00 CET 2019

Díky vzdálenému hypotečnímu poradci stačí jít do banky až k podpisu smlouvy

Předzvěstí jara se už tradičně staly Hypodny u Raiffeisenbank. Zájemci o nový hypoteční úvěr mohou při splnění podmínek od 18. 2. do 28. 6. 2019 po podpisu smlouvy získat mimořádný bonus ve výši 5000 Kč. Banka navíc nabízí sjednání úvěru s pomocí takzvaného vzdáleného hypotečního poradce, díky kterému lze vše řešit z domova.

Jarní Hypodny s prémií 5 000 korun

„I letos jsme se rozhodli zájemcům o novou hypotéku zpříjemnit jarní měsíce. Klienti, kteří doloží bance kompletní žádost o hypoteční úvěr do posledního červnového pracovního dne, získají finanční bonus 5 000 korun,“ říká ředitel hypotečních úvěrů Raiffeisenbank Milan Voldřich.
Žadatel musí založit účet u Raiffeisenbank a sjednat hypotéku ve výši minimálně 1,5 milionu korun s tříletou fixací. Za poskytnutí a správu hypotečního úvěru se neplatí žádný poplatek.

Vzdálený hypoteční poradce šetří čas

Raiffeisenbank už v průběhu podzimu přišla se službou vzdáleného hypotečního poradce. Klient po telefonu s poradcem projedná svůj záměr, obdrží nabídku a v případě zájmu začíná zasílat potřebné dokumenty ke schválení elektronickou formou. Po schválení úvěru si klient prochází s poradcem smluvní dokumentaci po telefonu z pohodlí domova. Na hypocentrum klient přichází až k podpisu úvěrové smlouvy.
„Dlouhodobým cílem oddělení hypoték je rozvíjet a modernizovat služby za pomoci využití dostupných technologií v souladu s potřebami klientů. Nároky jsou kladeny především na rychlost, jednoduchost a kvalitu poskytovaného servisu. I proto jsme vyvinuli službu, která umožňuje vyřídit hypotéku vzdáleně, a to jen za pomoci mobilního telefonu a počítače. Vybírat lze ze všech hypotečních produktů,” říká Milan Voldřich.


Zajímavosti o hypotékách Raiffeisenbank

  • Průměrná výše hypotéky: 2,3 milionu Kč (meziroční navýšení o 4,5 %)
  • Průměrný věk žadatele: 37 let
  • Pohlaví žadatele: muži 75 %, ženy 25 %
  • Účel: 42 % koupě, 30 % výstavba a rekonstrukce, 28 % ostatní
  • Fixace: více jak 70 % hypoték s fixací 5 let
  • Splatnost hypoték: 50 % 30 let, 11 % 20 let, 39 % ostatní
  • Převažující příjem hlavního žadatele: 81 % zaměstnanec, 18 % podnikatel