Přehled tiskových zpráv

Raiffeisenbank otevřela novou pobočku v Jindřichově Hradci

13. 11. 2018

První jindřichohradecká pobočka Raiffeisenbank nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i podnikatelům a firmám. Klientům je k dispozici také vkladový bankomat s nonstop provozem. U příležitosti slavnostního zahájení provozu převzal starosta města Ing. Stanislav Mrvka šek na 30 tisíc korun na rozvoj města.

Raiffeisenbank otevřela pobočku v Litoměřicích

05. 11. 2018

Od prvního listopadu mají občané Litoměřic k dispozici služby dalšího bankovního domu. První litoměřická pobočka Raiffeisenbank nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i podnikatelům a firmám. Klientům je k dispozici také vkladový bankomat s nonstop provozem. U příležitosti slavnostního zahájení provozu převzal starosta města Litoměřic Ladislav Chlupáč šek na 30 tisíc korun na rozvoj města.

Zlatka.in: Dětem jdou úkoly nejlépe o víkendu

24. 10. 2018

Prohloubit finanční gramotnost dětí formou zábavného učení si dali za cíl tvůrci projektu Zlatka.in. Za podpory Raiffeisenbank pro malé školáky vytvořili interaktivní stránku s množstvím úloh a her, na které si děti rády udělají čas i o víkendu. Děti již na webu vyřešily přes 350 000 úkolů.

Podzimní Hypodny s bonusem až 5000 korun

16. 10. 2018

V rámci tradičních podzimních Hypodnů nabízí Raiffeisenbank zájemcům o hypoteční úvěr mimořádný bonus ve výši až 5000 korun po podpisu smlouvy o hypotéce.

Index Exportu: závěr roku přinese oživení, podle průzkumu ale jen přechodné

04. 10. 2018

Český export se na začátku třetího čtvrtletí výrazně zvýšil, když v červenci zaznamenal dvouciferný růst.

Raiffeisenbank otevřela pobočku ve Svitavách

02. 10. 2018

Nová pobočka Raiffeisenbank ve Svitavách nabízí komplexní služby a produkty včetně poradenství, a to jak klientům z řad fyzických osob, tak i podnikatelům a firmám. Klientům je k dispozici také vkladový bankomat s nonstop provozem.

Raiffeisenbank podporuje inovativní projekty českých firem

20. 09. 2018

Raiffeisenbank ve spolupráci s Evropským investičním fondem (EIF) nově nabízí zvýhodněné financování inovativních projektů pro malé a střední firmy.

Raiffeisen investiční společnost zpřístupňuje se svým Raiffeisen fondem dluhopisové stability investování široké veřejnosti

18. 09. 2018

Raiffeisen investiční společnost od 17. září zvýhodňuje podmínky pro investování do podílových fondů začínajícím a konzervativním investorům. U Raiffeisen fondu dluhopisové stability ruší vstupní poplatek. Zároveň u tohoto fondu upravuje investiční přístup. Doporučený investiční horizont je 2 roky.

Začíná „druhé dějství“ – již druhou sezónu je Raiffeisenbank generálním partnerem Národního divadla

10. 09. 2018

Nadcházející divadelní sezóna bude v Národním divadle opět spojena se značkou Raiffeisenbank.

Dny Marianne mění barvu na žlutou

03. 09. 2018

Novým partnerem Dnů Marianne se stala Raiffeisenbank