zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

ÚPRAVY CENÍKU K 1. 4. 2018

 

Jaká zlepšení jsme přinesli v roce 2017:

  • Spustili jsme nové internetové bankovnictví. Nyní ho již využívá většina klientů, nasazení nové verze všem klientům dokončíme během roku 2018.
  • Zvýšili jsme počet vkladových bankomatů z 18 na 54.
  • Podnikatelům a studentům nabízíme nové, ZDARMA vedené účty plné výhod.

 

Proč po roce aktualizujeme ceník:

Ceník pro vás chceme ještě přehlednější a srozumitelnější

 

Přehledný ceník

Poskytujeme širokou škálu produktů i služeb a ceník se nám proto na jednu stránku nevejde. Pravidelně ho ale procházíme, abychom ho zkrátili a zamysleli se nad srozumitelností textů. Řadu poplatků za služby, které jste využívali zřídka nebo vůbec, jsme opět zrušili, další jsme přepsali do srozumitelnější podoby a některé sloučili.

Elektronické výpisy vítězí nad papírovými 

 

Elektronické výpisy zdarma

Elektronické výpisy z účtů můžete mít bez dalších poplatků v internetovém bankovnictví nebo ve své e-mailové schránce. Protože papírové výpisy s sebou nesou stále vyšší náklady, zvyšujeme jejich cenu z 30 na 40 Kč.

Podporujeme bezhotovostní placení

 

Hotovost lze vkládat na vkladových bankomatech

S našimi moderními tarify můžete ZDARMA vkládat hotovost na účet prostřednictvím vkladových bankomatů. Tarify také obsahují minimálně jeden vklad na pokladně pobočky zdarma. Další vklady v rámci jednoho měsíce budou místo 25 Kč za 29 Kč. Chceme tím nejen podpořit bezhotovostní placení, ale také pokrýt náklady, které s hotovostí máme, jako je kvalifikace pokladníků, certifikované přístroje na počítání hotovosti, náklady na trezory, pojištění a agentury, které hotovost odvážejí a přivážejí apod.

S moderními účty výrazně ušetříte 

 

Atraktivní a výhodné produkty

Využívejte naše nové a moderní účty. Díky nim totiž ušetříte a získáte nové služby. U nových účtů máte v ceně např. výběry z bankomatů či platby, můžete je pohodlně ovládat přes mobil či počítač nebo využívat speciální nabídky pojištění. U starších typů účtů jsme zvýšili ceny, jelikož tyto účty jsou již překonané a jejich správa je neefektivní.

 

Porovnání nového a původního ceníku

Pro srovnání změn jsme postavili nový a původní ceník vedle sebe a zvýraznili, kde ke změnám došlo.

Ceníky pro soukromé osobyCeníky pro fyzické osoby
podnikatele a právnické osoby