zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

AKCE platí pro nové kreditky sjednané od 1. 6. do 30. 9. 2022

Zaplaťte s kreditkou na e-shopech nebo v kamenných obchodech a my vám zpět na kartu pošleme 3 x 500 Kč. Celkem si tak svoje nákupy můžete zlevnit až o 1 500 Kč.

  • Tato akce platí pouze pro nové držitele kreditních karet EASY, STYLE, RB PREMIUM, O2 RB a ČSA.
  • Jako klient Raiffeisenbank si kreditku snadno sjednáte v mobilním i internetovém bankovnictví. Nejste-li klientem Raiffeisenbank, sjednejte si kartu přímo online. Rádi vás uvidíme i na pobočce, kde vám se vším  pomůžeme.
  • Odměnu vám automaticky připíšeme na kreditní kartu vždy do 10 dnů po konci každého měsíce.  Pošleme vám i SMS zprávu, aby vám nic neuteklo.

Pravidla reklamní akce

 

Používejte kreditní kartu ihned po schválení žádosti

Kartu si totiž můžete přes mobilní bankovnictví  Raiffeisenbank přidat do mobilní peněženky a začít s ní platit téměř okamžitě.

V případě, že máte Android, stáhněte si z Google Play Store aplikaci Google Pay. U iPhone je aplikace Apple Wallet součástí telefonu. Jakmile si kartu do aplikace přidáte, můžete ji začít okamžitě používat.

Proč je dobré mít kreditní kartu

Výhody kreditní karty oceníte u běžného nakupování, v případě nečekaných výdajů i při cestování do zahraničí. Bez problémů si s ní totiž zarezervujete hotel nebo půjčíte auto. Při používání kreditky také nakupujete bezpečně, protože používáte peníze banky a vaše vlastní finance máte oddělené na běžném účtu. Jaké další výhody nabízí kreditky?

 

Bezúročné období až 55 dní

Rezerva, kterou máte vždy po ruce

Až 30% slevy u více než 1 900 partnerů v programu RB club