zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...
Přihlašování do soutěže bylo ukončeno.

Děkujeme, pokud jste se hokejové soutěže s mobilní aplikací Raiffeisen investice v průběhu března 2024 zúčastnili. V druhé půlce dubna vylosujeme 20 výherců, které oslovíme telefonicky pro domluvu předání VIP balíčků. Držíme vám palce!

 

  • 20 vylosovaných investorů odměníme VIP balíčkem na zápas Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024, které se koná v květnu v České republice. Jeden z vylosovaných investorů získá VIP balíček na finálový zápas v Praze.
  • VIP balíček obsahuje 2 vstupenky na jeden ze zápasů i bohaté občerstvení v jedné z VIP zón O2 arény v Praze.
  • Abyste se dostali do slosování, je potřeba se přihlásit do soutěže a zároveň minimálně jednou investovat přes mobilní aplikaci Raiffeisen investice.
  • Za jednu investici se považuje nákupní pokyn k jakémukoli investičnímu nástroji zadaný v průběhu března 2024vypořádaný nejpozději do 5. dubna 2024. S Raiffeisenbank můžete investovat jednorázově i pravidelně už od 100 Kč.
  • Výherce budeme kontaktovat do konce dubna 2024.
  • Soutěže se mohou zúčastnit stávající klienti starší 18 let.

 Podmínky akce ke stažení (PDF)

 

Časový harmonogram

Jak se přihlásit do soutěže

Je potřeba být klientem Raiffeisenbank, mít aktivované mobilní bankovnictví a založený běžný účet.

Otevřete si své mobilní bankovnictví a přejděte do nákupního košíku přes sekci Nabídky.

V podsekci Tipy pro Vás najdete banner k soutěži. Pokud si aktivujete mobilní bankovnictví až v průběhu března, banner s přihlášením do soutěže se vám zobrazí se zpožděním dvou pracovních dní.

Kliknete na banner a pak na barevné tlačítko Přihlásit se.

Zobrazí se stránka s informací, že jste úspěšně přihlášeni.

Pak už stačí jednou investovat přes mobilní aplikaci Raiffeisen investice a mít štěstí při losování.

Soutěžit mohou i stávající investoři

  • Pozor však na to, že pravidelná investice založená v mobilní aplikaci Raiffeisen investice před 1. březnem 2024 a nákupní pokyny z ní následně automaticky generované se nepovažují za splnění soutěžních podmínek. Pro účast v soutěži je nutné založit novou pravidelnou investici nebo zadat nový nákupní jednorázový pokyn.
  • Nákupní pokyny zadané přes obchodní platformu RBroker se nepovažují za splnění soutěžních podmínek.
Soutěžit mohou i stávající investoři

Stáhněte si mobilní aplikaci

 

 
.
Pomůžeme vám na pobočce

Se splněním všech podmínek do soutěže vám rádi pomůžeme i na jakékoli pobočce Raiffeisenbank.

Upozornění pro investory

Investice do investičních nástrojů nejsou bankovním vkladem a nejsou pojištěny v rámci fondu pojištění vkladů. Čím vyšší je očekávaný výnos, tím vyšší je potenciální riziko. Doba trvání investice ovlivňuje míru rizika. Výnos rovněž kolísá vzhledem k výkyvům měnových kurzů. Hodnota investované částky a výnos z ní mohou stoupat i klesat, přičemž není zaručena návratnost původně investované částky. Minulá výkonnost nezaručuje výkonnost budoucí. Očekávaná výkonnost není spolehlivým ukazatelem výkonnosti budoucí. Vzhledem k nepředvídatelným výkyvům a událostem na finančních trzích a riziku investičních nástrojů nemusí být zajištěno dosažení stanoveného investičního cíle klienta. Od výnosů z investic musí být odečtena případná odměna a náklady Raiffeisenbank a.s. sjednané ve smluvní dokumentaci, případně odměna a poplatky uvedené v sazebníku odměn a poplatků Raiffeisenbank a.s. Zdanění majetku klienta vždy závisí na osobních poměrech klienta a může se měnit. Raiffeisenbank a.s. neposkytuje daňové poradenství, a proto odpovědnost spojená s daňovými důsledky investice do investičních nástrojů zůstává plně na klientovi. Nabídka služby nesmí být předložena klientovi, který je definován jako US person. Raiffeisenbank, a.s. neposkytuje daňové poradenství, a proto odpovědnost spojená s daňovými důsledky investice do investičních nástrojů v aplikaci Raiffeisen investice zůstává plně na investorovi.