zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Co vám placení s Apple Pay přinese

Jednoduché a bezpečné platby mobilem v obchodech, aplikacích i na internetu. Apple Pay můžete používat ve svých Apple Watch, iPhonu, iPadu nebo Macu.

Rychlé a jednoduché přidání karet Mastercard i VISA z mobilního bankovnictví nebo v aplikaci Wallet, kterou máte automaticky nainstalovanou ve svém telefonu.

Platit mobilem s Apple Pay můžete začít ještě předtím, než vám nová plastová platební karta přijde domů

Jak na to

Abyste mohli aplikaci Apple Pay využívat stačí mít iPhone 6 nebo novější a aplikaci Wallet.

Nejjednodušší způsob je vaši kartu Mastercard nebo VISA přidat v našem mobilním bankovnictví. Stačí vybrat kartu a údaje se přenesou do aplikace Wallet, kde přidání dokončíte.

Druhou méně pohodlnou možností je údaje o kartě zadat ve Walletu a ověřit pomocí přihlášení v našem mobilním bankovnictví nebo pomocí SMS kódu. Koukněte se jak na to.

Aplikace Apple Pay Raiffeisenbank

Nachystejte si svůj mobilní telefon a po ruce mějte také debetní nebo kreditní kartu Mastercard nebo VISA od Raiffeisenbank, kterou chcete přidat. Otevřete v mobilu aplikaci Wallet a stikněte v pravém horním rohu tlačítko plus. 

Apple Pay Wallet | Raiffeisenbank

Apple Pay Raiffeisenbank

Po tomto kroku se vám automaticky otevře fotoaparát. Nasměrujte ho na přední stranu vaší karty. Chybějící údaje doplňte a přidání karty potvrďte ověřovacím kódem z SMS nebo nám zavolejte. Nezapomeňte nastavit výchozí kartu. 

Apple Pay Raiffeisenbank

Nyní můžete vyrazit na nákupy. Pro otevření aplikace stiskněte dvakrát tlačítko Home a autorizujte se pomocí Touch ID, Face ID nebo PIN. Následně přiložte telefon k bezkontaktnímu terminálu.

Platby s Apple Pay | Raiffeisenbank

Více o placení s Apple Pay

Placení s Apple Pay je snadné a intuitivní. Způsob provedení platby se liší podle konkrétního zařízení a podle toho, jakou kartou chcete platit.

Placení iPhonem s Face ID

  • Chcete-li použít výchozí kartu, stiskněte dvakrát boční tlačítko a pohledem na iPhone proveďte ověření pomocí Face ID nebo zadejte kód.
  • Podržte iPhone u bezkontaktní čtečky, dokud se na displeji neobjeví Hotovo a symbol zaškrtnutí.

Placení iPhonem s Touch ID

  • Chcete-li použít svou výchozí kartu, položte prst na Touch ID.
  • Podržte iPhone u bezkontaktní čtečky, dokud se na displeji neobjeví Hotovo a symbol zaškrtnutí.

Placení pomocí Apple Watch

  • Chcete-li použít svou výchozí kartu, stiskněte dvakrát boční tlačítko a podržte displej Apple Watch u bezkontaktní čtečky.
  • Počkejte, dokud neucítíte jemné klepnutí.

Co vás zajímá