zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

ČSA KREDITNÍ KARTA

Vstupní bonusy až 20 000 mil do věrnostního program OK Plus Českých aerolinií

Rodinné cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč v ceně karty

4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou nebo vybraných z bankomatu

Výhodnější úrok pro větší transakce

Užívejte si výhod vaší kreditní karty

S ČSA kreditní kartou si užijete cestování, slevy, nadstandardní péči a další výhody.

Finanční limit až 500 000 Kč

Bezúročné období 55 dní

Rychlé a bezpečné bezkontaktní platby kartou nebo mobilním zařízením

Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

 

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

priceless

S ČSA kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard vstup zdarma do salonku MC Lounge na Letišti Václava Havla Terminál 1, v Praze, do salonků SKY Lounge a VIENNA Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni salonku v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby Mastercard Asistent, které vám seženou řemeslníka, architekta či hodinového manžela, zajistí doručení nákupu, drogerie či květin, doporučí ověřený e-shop nebo poradí s novými koníčky pro vás i vaši rodinu.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody kreditní karty ČSA

 

Míle za používání karty

Za každou platbu kartou získáváte míle do věrnostního programu OK plus Českých aerolinií. Získané míle proměníte v odměny: bonusové letenky, lepší cestovní třídy, dovolené, pronájmy vozů, pobyty v hotelech, lekce na letovém simulátoru a další lákavé služby.

Za každých 100 Kč získáte 4 míle. Dále získáte vstupní bonus 10 000 mil za první platbu nebo výběr hotovosti, další bonus 10 000 mil za prvních 5 000 Kč utracených ČSA kreditní kartou v prvním měsíci po vydání karty a také výroční bonus 5 000 mil, když budete mít průměrný měsíční obrat na kartě alespoň 15 000 Kč.

Čím více budete ČSA kreditní kartu používat, tím více mílí a odměn dostanete. Tyto míle jsou navíc započítávány do vašeho nároku na získání Stříbrné, Zlaté nebo Platinové karty OK Plus (tzv. "SkyTeam míle"), a to až do výše 15 000 mil za kalendářní rok.

Slevy u stovek obchodníků

Díky programu RB Club můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží a služeb z různých oborů. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

Cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč

Cestujete se svými blízkými? Jistotu vám poskytne v ceně ČSA karty cestovní pojištění, které chrání nejen vás, ale i vaši spolucestující rodinu.

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby  kartou  u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Asistenční servis

Asistenční servis si zamilujete – využijte bezplatně rezervační služby, doručovací služby, domácí či zdravotní asistenci a další výhody. Operátoři Mastercard Nonstop Alarm Centra jsou Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu v hlavních světových jazycích na telefonním čísle + 420 242 452 600.

Komfortní služby pro každý den doma i na cestách

Svoje cesty můžete začínat stylově. S ČSA kreditní kartou máte díky programu Priceless Prague od Mastercard vstup do salonku na Letišti Václava Havla ZDARMA*. Stejně tak můžete ZDARMA využít vstup do salonků AIR, JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni či Caproni Lounge v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

* Protože tento exkluzivní benefit zajistila Raiffeisenbank pouze pro její prémiové klienty s kreditní kartou ČSA, informaci o vstupu zdarma na stránkách www.pricelessprague.cz od MasterCard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank.

Autoasistence pro všechny případy 

Uvízli jste na silnici? Žádný problém. Díky ČSA kreditní kartě máte v ceně služby jako odtah auta a dopravu všech cestujících do vzdálenosti 30 km, zapůjčení náhradního auta na 3 dny, práci mechanika, i menší zásahy jako dobití baterie, výměna poškozené pneumatiky nebo doplnění paliva. Díky Autoasistenci je o vás a vaše auto vždy postaráno. Stačí zavolat na nonstop linku asistenční centrály +420 221 586 533.  

Služba Autoasistence je platná pouze pro ČSA kreditní karty od Raiffeisenbank sjednané od 1.3.2016.

SMS služba Kredit Info

Chcete mít účet své kreditní karty stále pod kontrolou? Aktivujte si SMS službu Kredit Info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.

Bezkontaktní platby vám ušetří čas

Díky bezkontaktní technologii můžete platit jednoduše a rychle. Stačí přiložit kartu k terminálu a při částce nad 500 Kč zadat PIN. Během několika vteřin máte zaplaceno.

Bezpečné platby na internetu

Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na Váš mobilní telefon.  Více informací o službě

Stát se majitelem kreditní karty ČSA kreditní karta je jednoduché. Co k tomu potřebujete?

  • Věk minimálně 18 let
  • Pravidelný čistý měsíční příjem aspoň 12 000 Kč
  • Státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
  • Doklad totožnosti
  • Kontaktní telefonní číslo
  • Případně doklad o příjmu, daňové přiznání, nebo výměr důchodu

Reprezentativní příklad

Máte o kreditní kartu zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.