ČSA KREDITNÍ KARTA

 • Vstupní bonusy až 20 000 mil do věrnostního program OK Plus Českých aerolinií

 • Rodinné cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč v ceně karty

 • 4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou nebo vybraných z bankomatu

Užívejte si výhod vaší kreditní karty

S ČSA kreditní kartou si užijete cestování, slevy, nadstandardní péči a další výhody.

 • Finanční limit až 500 000 Kč

 • Bezúročné období 55 dní

 • Rychlé a bezpečné bezkontaktní platby kartou nebo nálepkou

 • Jednoduchá správa karty v moderním internetovém a mobilním bankovnictví

 

Získejte atraktivní slevy u stovek obchodníků

rb club

Díky programu PREMIUM RB CLUB můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

priceless

S ČSA kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard zvýhodněný vstup do salonku na Letišti Václava Havla Terminál 1 nebo vstup zdarma do salonků JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

Podrobné informace o produktu

Vlastnosti a výhody kreditní karty ČSA

 
 • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.
 • V ceně karty máte i cestovní pojištění s krytím až 2 000 000 Kč, které chrání nejen vás, ale také vaši rodinu, která cestuje s vámi.
 • Díky Autoasistenci je o vás a vaše auto vždy postaráno. V ceně vaší karty máte služby jako odtah auta a dopravu všech cestujících do vzdálenosti 30 km, zapůjčení náhradního auta na 3 dny, práci mechanika, i menší zásahy jako dobití baterie, výměna poškozené pneumatiky nebo doplnění paliva. Stačí zavolat na nonstop linku asistenční centrály +420 221 586 533. 
 • Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na váš mobilní telefon. 

Míle za používání ČSA kreditní karty

Za každou platbu kartou získáváte míle do věrnostního programu OK plus Českých aerolinií. Získané míle proměníte v odměny: bonusové letenky, lepší cestovní třídy, dovolené, pronájmy vozů, pobyty v hotelech, lekce na letovém simulátoru a další lákavé služby.

Za každých 100 Kč získáte 4 míle. Dále získáte vstupní bonus 10 000 mil za první platbu nebo výběr hotovosti, další bonus 10 000 mil za prvních 5 000 Kč utracených ČSA kreditní kartou v prvním měsíci po vydání karty a také výroční bonus 5 000 mil, když budete mít průměrný měsíční obrat na kartě alespoň 15 000 Kč.

Čím více budete ČSA kreditní kartu používat, tím více mílí a odměn dostanete. Tyto míle jsou navíc započítávány do vašeho nároku na získání Stříbrné, Zlaté nebo Platinové karty OK Plus (tzv. "SkyTeam míle"), a to až do výše 15 000 mil za kalendářní rok.

Asistenční servis

Asistenční servis si zamilujete – využijte bezplatně rezervační služby, doručovací služby, telefonické a právní poradenství, business služby a další výhody. Operátoři MasterCard ELITE programu jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu v hlavních světových jazycích na telefonním čísle +420 242 452 600.

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby kartou u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Kompletní ceník a přehled úrokových sazeb

Ceník produktů a služeb pro soukromé osoby
Přehled úrokových sazeb

Máte o kreditní kartu zájem? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám, jakmile to bude možné. Rádi vám odpovíme na všechny dotazy  a v případě zájmu s vámi rovnou sepíšeme smlouvu.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu +420777666555
Zadejte ve formátu +420777666555
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Zadejte platný email
Toto pole je povinné
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.