ČSA kreditní karta

Chcete získávat bonusové letenky a kdykoliv během roku využívat rodinné cestovní pojištění? S ČSA kreditní kartou získáte bonusové míle, pojištění i další služby v ceně karty.

 • Ø  Vstupní bonusy až 20 000 mil do věrnostního program OK Plus Českých aerolinií

 • Rodinné cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč v ceně karty
 • 4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou nebo vybraných z bankomatu
 • Bezúročné období až 55 dní

Podrobnosti o produktu

S ČSA kreditní kartou si užijete cestování, slevy i nadstandardní péči.

 • Asistenční servis v ceně karty
 • Finanční limit až 600 000 Kč
 • Bezkontaktní karta vám při placení ušetří čas
 • V CENĚ dodatková karta ve formě bezkontaktní nálepky
 • Neustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info

Míle za používání ČSA kreditní karty

Za každou platbu kartou získáváte míle do věrnostního programu OK plus Českých aerolinií. Získané míle proměníte v odměny: bonusové letenky, lepší cestovní třídy, dovolené, pronájmy vozů, pobyty v hotelech, lekce na letovém simulátoru a další lákavé služby.

Za každých 100 Kč získáte 4 míle. Dále získáte vstupní bonus 10 000 mil za první platbu nebo výběr hotovosti, další bonus 10 000 mil za prvních 5 000 Kč utracených ČSA kreditní kartou v prvním měsíci po vydání karty a také výroční bonus 5 000 mil, když budete mít průměrný měsíční obrat na kartě alespoň 15 000 Kč.

Čím více budete ČSA kreditní kartu používat, tím více mílí a odměn dostanete. Tyto míle jsou navíc započítávány do vašeho nároku na získání Stříbrné, Zlaté nebo Platinové karty OK Plus (tzv. "SkyTeam míle"), a to až do výše 15 000 mil za kalendářní rok.

Získejte slevy u stovek obchodníků

Díky programu VIP PREMIUM RB CLUB můžete využít výhodné slevy na nákupy zboží a služeb z různých oborů. S kartou se zlatým logem programu VIP PREMIUM RB CLUB můžete samozřejmě čerpat i všechny slevy programu PREMIUM RB CLUB který má logo stříbrné. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice.

Cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč

Cestujete se svými blízkými? Jistotu vám poskytne v ceně ČSA karty cestovní pojištění, které chrání nejen vás, ale i vaši spolucestující rodinu.

Splátkové programy

Využijte možnosti rozložit si vaše kartové transakce (např. platby  kartou  u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na vámi uvedený běžný účet) do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou díky splátkovým programům.

Asistenční servis

Asistenční servis si zamilujete – využijte bezplatně rezervační služby, doručovací služby, telefonické a právní poradenství, business služby a další výhody. Operátoři MasterCard ELITE programu jsou Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu v hlavních světových jazycích na telefonním čísle + 420 242 452 600.

Komfortní služby pro každý den doma i na cestách

Svoje cesty můžete začínat stylově. S ČSA kreditní kartou máte díky programu Priceless Prague od MasterCard vstup do salonku na Letišti Václava Havla ZDARMA*. Stejně tak můžete ZDARMA využít vstup do salonků JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

* Protože tento exkluzivní benefit zajistila Raiffeisenbank pouze pro její prémiové klienty s kreditní kartou ČSA, informaci o vstupu zdarma na stránkách www.pricelessprague.cz od MasterCard nenajdete. Uvedené stránky jsou určeny pro klienty všech bank.

Autoasistence pro všechny případy 

Uvízli jste na silnici? Žádný problém. Díky ČSA kreditní kartě máte v ceně služby jako odtah auta a dopravu všech cestujících do vzdálenosti 30 km, zapůjčení náhradního auta na 3 dny, práci mechanika, i menší zásahy jako dobití baterie, výměna poškozené pneumatiky nebo doplnění paliva. Díky Autoasistenci je o vás a vaše auto vždy postaráno. Stačí zavolat na nonstop linku asistenční centrály +420 221 586 533. 

Služba Autoasistence je platná pouze pro ČSA kreditní karty od Raiffeisenbank sjednané od 1.3.2016.

SMS služba Kredit Info

Chcete mít účet své kreditní karty stále pod kontrolou? Aktivujte si SMS službu Kredit Info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.

Bezkontaktní platby vám ušetří čas

Díky bezkontaktní technologii můžete platit jednoduše a rychle. Stačí přiložit kartu k terminálu a při částce nad 500 Kč zadat PIN. Během několika vteřin máte zaplaceno.

Plaťte svou kartou na internetu bezpečně

Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na Váš mobilní telefon.  Více informací o službě

Stát se majitelem kreditní karty ČSA kreditní karta je jednoduché. Co k tomu potřebujete?
 • Věk minimálně 18 let
 • Pravidelný čistý měsíční příjem aspoň 12 000 Kč
 • Státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
 • Doklad totožnosti
 • Kontaktní telefonní číslo
 • Případně doklad o příjmu, daňové přiznání, nebo výměr důchodu

 Pokud nám neposkytnete požadované informace a doklady, tyto informace či doklady nebudou úplné a pravdivé, nebo pokud nebudou dostatečně vysvětleny či doplněny dle našich požadavků, jestliže to bude zapotřebí, nebudeme schopni posoudit Vaši úvěruschopnost a úvěr Vám nebudeme moci poskytnout.

Rady a tipy ke kartám
Program výhod platný od 1. 4. 2018

Volitelná pojištění ke kartám

Důležité odkazy ke kreditním kartám

Průvodce výpisem ke kreditní kartě
Úrokové sazby
Ceník

Reprezentativní příklad

Může vás zajímat

eKonto KOMPLET Chcete naplno využívat bankovní služby a další výhody? Založte si eKonto KOMPLET a aktivně ho využívejte.
Volitelná pojištění ke kartám K vaší kartě vám nabízíme řadu volitelných pojištění. Ochrání vás v nečekaných situacích a zvýší váš komfort. Vyberte si.