zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Hypotéka po telefonu

Splňte si sen o vlastním bydlení, aniž byste museli trávit čas na pobočce nebo Hypotečním centru. Vyřiďte maximum z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Úspora času díky komunikaci na dálku bez nutnosti navštěvovat pobočku

Dostupnost našich služeb i pro klienty, kteří nemají naši pobočku blízko

Rychlé schválení vaší hypotéky již do 3 dnů

Máte zájem o garantovanou nabídku hypotéky? Nechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám a společně zpracujeme nabídku a případně připravíme i smluvní dokumentaci.

Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadaná hodnota je příliš krátká
Zadaná hodnota je příliš dlouhá
Toto pole je povinné
Zadejte ve formátu 777666555
Zadejte předvolbu
Toto pole je povinné
Zadejte platný email
 
* Vyplněním a odesláním údajů souhlasím s tím, aby Raiffeisenbank a.s., se sídlem Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zpracovávala mnou vyplněné údaje, a to pro účely nabídky produktů a služeb Raiffeisenbank a.s., která může být učiněna také telefonicky či e-mailem. Tento souhlas uděluji na dobu pěti let. Beru na vědomí, že poskytnutí tohoto souhlasu je dobrovolné, mohu souhlas kdykoliv písemně odvolat a že mám právo požádat Raiffeisenbank a.s. o informaci, jaké údaje o mě zpracovává, a o opravu údajů.
 
 
 

Hypotéka po telefonu. Jak na to?

Vypracování nezávazné nabídky

Vyplňte kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. Následně vám na e-mail zašleme nezávaznou nabídku a sdělíme vám, jaké dokumenty budeme eventuálně potřebovat.

Schválení vaší hypotéky

V případě, že pro vás bude nabídka zajímavá, zašlete nám požadované dokumenty elektronickou formou. Do 3 dnů vyhodnotíme vaši žádost a zašleme vám smluvní dokumentaci.

Podpis

Před podpisem s vámi smlouvu pečlivě projde hypoteční poradce po telefonu. Následně ji stačí na nejbližším Hypotečním centru podepsat a můžete si začít plnit sny o dokonalém bydlení.

Tip pro vás

Úrokovou sazbu z nezávazné nabídky, kterou zasíláme na e-mail, vám garantujeme po dobu 30 dní. Máte tak dostatek času na rozmyšlenou.

Celým procesem hypotéky po telefonu vás navíc provedou naši specialisté. Ti jsou vám kdykoliv k dispozici na telefonu nebo prostřednictvím elektronické pošty.