zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

Raiffeisenbank se 1. září 2017 stala novým generálním partnerem Národního divadla. Poté, co se prostřednictvím dlouhodobého partnerství s Českou golfovou federací, špičkovými amatérskými a profesionálními hráči i nejprestižnějšími golfovými turnaji etablovala jako banka českého golfu, tak vstoupila do světa kultury a umění. Naším cílem je podpořit kvalitní a rozmanitou uměleckou tvorbu, kterou Národní divadlo na všech svých scénách přináší, a pomoci v dalším rozvoji kultury v České republice.

Je nám ctí, že můžeme podpořit jeden ze symbolů národní identity. Jsme hrdí, že naše jméno spojujeme s takto prestižní a reprezentativní kulturní institucí. Velmi se těšíme na budoucí spolupráci a budeme se maximálně snažit přispět k dalšímu rozvoji všech scén a uměleckých souborů Národního divadla,“ říká generální ředitel a předseda představenstva Raiffeisenbank Igor Vida.

Generálním partnerem Národního divadla je Raiffeisenbank po dobu tří následujících divadelních sezón (2017/2018, 2018/2019 a 2019/2020) s možností prodloužení spolupráce i na další období.

Opera na Hlavním nádraží

Podívejte se, jak to vypadá, když si údržbář, uklízečka nebo lyžař začnou zpívat operní árie uprostřed Hlavního nádraží.

Pro zobrazení videa je potřeba váš souhlas s marketingovými cookies. Změnu nastavení provedete na stránce politika cookies.