zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Raiffeisenbank se 1. září 2017 stala novým generálním partnerem Národního divadla. Poté, co se prostřednictvím dlouhodobého partnerství s Českou golfovou federací, špičkovými amatérskými a profesionálními hráči i nejprestižnějšími golfovými turnaji etablovala jako banka českého golfu, tak vstoupila do světa kultury a umění. Naším cílem je podpořit kvalitní a rozmanitou uměleckou tvorbu, kterou Národní divadlo na všech svých scénách přináší, a pomoci v dalším rozvoji kultury v České republice.

Je nám ctí, že můžeme podpořit jeden ze symbolů národní identity. Jsme hrdí, že naše jméno spojujeme s takto prestižní a reprezentativní kulturní institucí. Velmi se těšíme na budoucí spolupráci a budeme se maximálně snažit přispět k dalšímu rozvoji všech scén a uměleckých souborů Národního divadla,“ říká generální ředitel a předseda představenstva Raiffeisenbank Igor Vida.

Generálním partnerem Národního divadla je Raiffeisenbank po dobu tří následujících divadelních sezón (2017/2018, 2018/2019 a 2019/2020) s možností prodloužení spolupráce i na další období.

Opera na Hlavním nádraží

Podívejte se, jak to vypadá, když si údržbář, uklízečka nebo lyžař začnou zpívat operní árie uprostřed Hlavního nádraží.

Video není k dispozici

Pro zobrazení videa je potřeba váš souhlas s marketingovými cookies. Změnu nastavení provedete na stránce politika cookies.