zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

ČESKÁ GOLFOVÁ FEDERACE

Bankou českého golfu je Raiffeisenbank! Bylo tomu tak v minulosti a bude tomu tak i nadále.

Bankou českého golfu je Raiffeisenbank! Bylo tomu tak v minulosti a bude tomu tak i nadále. Zástupci Raiffeisenbank a České golfové federace (řídícího orgánu golfu v ČR) v prosinci roku 2018 stvrdili partnerství na další tři roky. Oblastí spolupráce je celá řada, za všechny jmenujme status Partner české golfové reprezentace, společné pořádání turnajové série pro nejlepší amatérské hráče Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, Mezinárodní mistrovství ČR presented by Raiffeisenbank nebo partnerství v rámci platformy Bav se golfem, která široké veřejnosti představuje golf v celé jeho kráse. V neposlední řadě je naše logo k vidění i na nejdůležitější knize golfistově, totiž na novém vydání Pravidel golfu.

Bav se golfem

Golf je společenskou hrou, spojuje lidi, tvoří se při něm nová přátelství. A právě to je podstatou nové platformy Bav se golfem podporované Raiffeisenbank.

Stačí zadat svoji lokalitu, herní úroveň a vydat se za golfem a zajímavými akcemi ve svém okolí. Nezáleží na věku, dovednostech, pohlaví, vzdělání a dávno už ani na financích. Ne nadarmo se říká, že kdo jednou golf zkusí, už s ním nepřestane.
 
Golf hrají desítky milionů hráčů po celém světě bez rozdílu věku, nadání nebo financí. Drtivá většina z nich hraje golf pouze pro radost ze hry a totéž čeká nové golfové zájemce, kteří objeví cestu na hřiště prostřednictvím platformy Bav se golfem.
Platforma oslovuje nejen nové hráče, ale také ty, kteří kdysi už golf vyzkoušeli, ale z různých důvodů u něj nezůstali. Cílí na rodiny s dětmi a seniory, hledající aktivní odpočinek.
 
Ještě stále váháte, jestli se do golfu pustit? Na nic nečekejte a vrhněte se do něj, kdykoli a kdekoliv se vám bude chtít. A hlavně se jím bavte.

 

 

 

bav se golfem