zavřít panel
Toto pole je povinné

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

D+D CZECH MASTERS

Raiffeisenbank generálním partnerem na dalších pět let

Podporujeme rozvoj golfu v Česku

Pro nejlepší české golfisty je nutný kontakt se světovou špičkou. Ten jim umožňuje právě akce D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour na hřišti Albatross, která je navíc vyhledávanou událostí mezi širokou golfovou veřejností. Každý rok dorazí na Czech Masters desítky tisíc fanoušků a amatérských golfistů, kteří mají možnost vidět nejen nejlepší domácí hráče, ale také hvězdy světového golfu na vlastní oči.

Golfový turnaj s tradicí

První ročník turnaje D+D REAL Czech Masters se na Albatrossu uskutečnil v roce 2014. Jedná se tak o nejdéle fungující akci nejprestižnější evropské golfové série European Tour v Česku v historii.
Pořádající společnost RELMOST za tu dobu nalákala na osmnáctku nedaleko Prahy řadu golfových hvězd, mimo jiné major šampiony Pádraiga Harringtona, Dannyho Willetta, Martina Kaymera nebo Johna Dalyho. Pravidelným účastníkem turnajů je také Lee Westwood.
Mezi šampiony Czech Masters patří také hvězdy Ryder Cupu, které si na něm zahrály díky svému českému triumfu. Velšan Jamie Donaldson v roce 2014 získal pro Evropu vítězný bod, Belgičan Thomas Pieters byl coby nováček nejlepším evropským hráčem při prohře v roce 2016.
Dalšími vítězi z Albatrossu jsou Američan Paul Peterson, Jihoafričan Haydn Porteous a naposledy Ital Andrea Pavan.
Czech Masters, to však není pouze golf té nejvyšší světové kvality. Během turnajového týdne čeká na diváky v turnajové vesničce řada vyžití, od možností vyzkoušet si golf, přes šanci se na něj za skvělé ceny vybavit, až po nejrůznější aktivity partnerů.
V případě Raiffeisenbank se jedná třeba o puttovací soutěž na speciálním greenu, jejíž vítěz má šanci během finálového dne vyhrát rovných 100 000 korun. A to před zraky tisíců fanoušků na 18. greenu jen pár minut po skončení finálového kola.