zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

JUNIOR ACHIEVEMENT

Mezi naše nejvýznamnější partnery v oblasti vzdělávání patří spolupráce s Junior Achievement.

Již patnáctým rokem podporujeme principy a hodnoty Tomáše Bati, zakladatele české kanceláře Junior Achievement. Cílem a posláním této mezinárodní neziskové vzdělávací organizace je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit, úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

O VZDĚLÁVACÍM PROGRAMU JA FIRMA A SOUTĚŽI "JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU"

Praktický vzdělávací program pro střední školy JA FIRMA běží v České republice už od roku 1992. Studenti v rámci tohoto programu založí vlastní skutečnou obchodní společnost, která funguje pod vedením učitele a konzultanta. JA Firma umožňuje účastníkům proniknout do problematiky fungování společnosti od jejího založení až po likvidaci. Jedná se o reálnou činnost, nikoliv fiktivní. Studenti se učí nejen všechny nutné administrativní postupy při zakládání firmy, ale i přijímat rozhodnutí nebo zapojit do svého podnikání společenskou odpovědnost. Účastníci programu se mohou se svými společnostmi přihlásit do výše zmíněné soutěže JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU. Studentské firmy tak mají možnost představit své výrobky a služby široké veřejnosti.

JA CZECH

JA Czech je českou kanceláří organizace Junior Achievement, která je nejstarší a nejrozsáhlejší vzdělávací neziskovou organizací na světě. Vznikla v roce 1919 v USA a dnes působí ve více než 120 zemích světa. Do jejích programů se každoročně zapojí na 10 milionů dětí a studentů. Českou kancelář JA založil v roce 1992 pan Tomáš J. Baťa. Vzdělávací programy JA Czech v České republice od té doby absolvovalo více než 350 tisíc mladých lidí. JA Czech je akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a pedagogům poskytuje akreditovaná školení.