zavřít panel

Víte, že přes vyhledávání najdete i pobočky?
Stačí zadat město nebo adresu.

Možná, že hledáte...

DOBRÝ ANDĚL

 Raiffeisenbank je od roku 2011 bankovním partnerem nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL.

 

Raiffeisenbank je od roku 2011 bankovním partnerem nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL, jehož prostřednictvím mohou desetitisíce dárců – Dobrých andělů – relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky pomoci tisícům rodin s dětmi, které onemocněly rakovinou nebo trpí jiným závažným a dlouhodobým onemocněním.

Takovéto rodiny se musí nejen vyrovnat s diagnózou a náročnou léčbou, ale často se navíc dostávají do finanční tísně. Dobří andělé pomáhají navýšit jejich měsíční příjem transparentně, pravidelně a hlavně v době nouze. „Jsme rádi, že existuje Dobrý anděl, který přináší efektivní systém finanční pomoci lidem ve velmi těžké životní situaci. Velmi oceňujeme jeho finanční transparentnost vyjádřenou mottem ´do posledního haléře´. Také nás těší, že se ´Dobré andělství´ stalo nedílnou součástí naší firemní kultury, o čemž svědčí především stoupající zájem zaměstnanců, ale i klientů, o zapojení se do podpory této prospěšné aktivity,“ říká Hana Kovářová, ředitelka marketingu a komunikace Raiffeisenbank.

ZDE PRACUJÍ DOBŘÍ ANDĚLÉ

V Raiffeisenbank v tuto chvíli pracuje již více než 500 Dobrých Andělů. Děkujeme všem našim zaměstnancům, kteří se svými příspěvky připojují a pravidelně pomáhají rodinám s nemocnými dětmi!

DOBRÁ RÁNA POMÁHÁ

Již několik let pořádáme v rámci našich golfových a tenisových aktivit charitativní akci s názvem „Dobrá rána pomáhá“. Díky tomuto projektu mohou účastníci svými sportovními výkony ovlivnit konečnou výši finančního daru banky ve prospěch nadace Dobrý Anděl. Také v loňském roce naši nejlepší amatérští hráči Raiffeisenbank Czech golf amateur tour i klienti banky přispívali svými údery pod par jamky či rychlými a precizními tenisovými servisy na dobrou věc. Celkově tak Raiffeisenbank vloni věnovala z akce „Dobrá rána pomáhá“ částku ve výši 480 200 korun. Nadaci DOBRÝ ANDĚL Raiffeisenbank podporuje dlouhodobě i mimo projekt „Dobrá rána pomáhá“. V roce 2016 obdržela nadace DOBRÝ ANDĚL z Raiffeisenbank přes 1,6 milionu korun. Kromě výše uvedené částky 480 200 korun a částky dosahující 646 000 korun, kterou přispěli samotní zaměstnanci banky, dalších 500 000 korun darovala banka z nevybraných anonymních vkladních knížek, jejichž platnost skončila dle zákona o bankách a z nichž DOBRÉMU ANDĚLU v rozmezí let 2015 – 2017 celkem předala 1,5 milionu korun.