Poradna při finanční tísni

Raiffeisenbank je partnerem Poradny při finanční tísni. Ta je jedinou a respektovanou celostátně působící organizací, která nabízí dluhové poradenství klientům zdarma.

Poradna při finanční tísni funguje díky setrvalé a stabilní podpoře partnerů z řad největších a nejdůvěryhodnějších bank působících v České republice. Pomáhá předluženým klientům se sepsáním návrhů na oddlužení na soudy zdarma s úspěšností 98 %.

Poradna je odbornou veřejností vnímána jako jedinečný nástroj pomoci občanům. Nabízí přípravu procedury osobního oddlužení dle insolvenčního zákona, poradenství pro dlužníky a pomoc v  komunikaci s věřiteli, soudy, rozhodci, insolvenčními správci a exekutory.

Základním nástrojem poradenské činnosti je seznámení dlužníka s jeho právy a povinnostmi, stejně jako s právy a povinnostmi dalších stran a podpora jednání dlužníka v aktivním přístupu k řešení svých závazků. Klienti mají možnost kontaktovat pobočky v Praze, Ostravě a Ústí nad Labem, nebo využít výjezdní pobočky v České Lípě, Hradci Králové, Litvínově-Janově, Plzni, Šumperku, Prostějově a Příbrami.

Kontakt: Poradna při finanční tísni

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky