Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna byla založena v roce 1993, jako vůbec první stavební spořitelna v České republice.

RSTS

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) byla založena v roce 1993, jako vůbec první stavební spořitelna v České republice. Již více než 20 let zajišťuje pro klienty výhodné stavební spoření, úvěry na bydlení i komplexní finanční poradenství. V roce 1998 se stala součástí silné finanční skupiny Raiffeisen, která působí v 37 zemích světa. Mezníkem v historii společnosti byl rok 2008, kdy došlo ke sloučení s HYPO stavební spořitelnou. V témže roce se změnily také vlastnické podíly obou akcionářů a v současné době drží 90 % akcií Raiffeisen Bausparkassen Holding GmbH a 10 % akcií Raiffeisenbank a.s. Raiffeisen stavební spořitelna je tradiční, avšak moderní bankou s celostátní působností. Na téměř 200 poradenských místech a dále prostřednictvím svých obchodních partnerů nabízí klientům kompletní řešení jejich potřeb nejen v oblasti bydlení, ale také v otázkách zajištění rodiny, majetku či spokojeného stáří.

RSTS v roce 2016 dosáhla několika úspěchů a zajímavých ocenění. Na podzim obdržela druhé místo v soutěži Fincentrum Banka roku 2016 v kategorii stavební spořitelna roku. Opět také uspěla v soutěži WebTop100, kde jsou každoročně hodnoceny nejlepší projekty digitálního marketingu v ČR. Počtvrté v řadě RSTS vyhrála první místo za nejlepší bankovní web a prvenství získala i v kategorii Mobilní řešení. Úspěšný byl také interní zaměstnanecký časopis Speciál, který se v soutěži Zlatý středník umístil mezi tzv. top rated v kategorii nejlepší firemní časopis. Ve stejné kategorii obsadil v soutěži CzechTop100 šestou příčku.

Díky investicím do nových technologií se RSTS stala první kompletně bezpapírovou stavební spořitelnou. Klienti si tak nyní mohou sjednávat stavební spoření i úvěry pomocí biometrického podpisu. Významným úspěchem celého českého sektoru stavebního spoření bylo zvolení Jana Jeníčka, předsedy představenstva RSTS, prezidentem Evropského sdružení stavebních spořitelen.

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Koněvova 2747/99
130 45 Praha 3

Tel.: 271 031 111
Fax: 222 581 156
E-mail: rsts@rsts.cz

www.rsts.cz
Bezplatná infolinka: 800 11 22 11

SPOJTE SE S NÁMI V POBOČCE

Navštivte jednu z našich poboček, naši bankéři se o vás postarají.

Všechny pobočky